Procesný inžinier

Reutter SK s.r.o.

Miesto práce
Myjava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiackonečná mzda závisí od znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba a aktualizácia technickej dokumentácie pre zavedené výrobné projekty.
Optimalizácia výrobných procesov montáže.
Stanovenie a aktualizácia výkonných noriem pre montážne linky.
Analyzovanie príčin chýb a prestojov vo výrobe.
Navrhovanie a zavádzanie nápravných opatrení za účelom zvyšovania kvality a efektivity v procesoch montáže.
Navrhovanie, príprava a realizovanie inžinierskych zmien do výroby.
Podpora pri riešení problémov v procesoch montáže.
Plánovanie a vedenie školení výrobných operátorov.
Podpora pri zavádzaní nových výrobných procesov do výroby a uvoľňovanie nových výrobkov do sériovej výroby.

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
práca na trvalý pracovný pomer
bezpečné a čisté pracovné prostredie
príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
sociálny program spoločnosti, celofiremné spoločenské akcie
podpora športových aktivít
ovocie do firmy dvakrát týždenne
bonus za odporučenie nového zamestnanca
bonus pri narodení dieťaťa
bonus za odpracované roky v spoločnosti
jazykové kurzy

V prípade záujmu zašlite, prosím, Váš životopis na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

priemyslového inžinierstva, neustáleho zlepšovania výroby
5

SŠ / VŠ technické vzdelanie v odbore strojárstvo, mechatronika alebo priemyselné inžinierstvo
Min. 3 ročné skúsenosti v oblasti procesného inžinierstva vo výrobnej spoločnosti
Znalosť a skúsenosť s procesnou FMEA, s tvorbou Kontrolného plánu, flowchartov a časových snímok
Znalosti nástrojov štíhlej výroby a ich využitie pre znižovanie nákladov
Dobrá znalosť anglického jazyka príp. nemeckého jazyka
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
Znalosť štandardov v automobilovom priemysle
Vlastná iniciatíva, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v tíme
Schopnosť prinášať nápravné riešenia

Spoločnosť REUTTER vznikla v roku 1912 v Nemecku. Od roku 2006 pôsobí aj na Slovensku v meste Myjava ako kľúčový výrobný závod spoločnosti. REUTTER je moderná spoločnosť s hlbokými koreňmi v Európe a s ôsmimi pobočkami po celom svete. Vďaka inovatívnym riešeniam v oblasti technológií uzáverov sme sa stali jedným z popredných výrobcov v tomto odvetví.

Našou hlavnou činnosťou je vývoj a výroba palivových, olejových a chladiacich uzáverov, ktorých prevažná časť sa vyrába zo vstrekovaných plastových dielov. Sme celosvetovým priekopníkom v oblasti kompletných riešení pre plniace systémy a uzávery na nádrže SCR pre osobné automobily, nákladné vozidlá, dodávky, poľnohospodárske a stavebné stroje.

V tom, čo vyrábame, sme jedineční, pokrývame výrobu uzáverov takmer pre všetky existujúce automobilové spoločnosti na svete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselná 9053/7
907 01 Myjava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Bačová
E-mail: poslať životopis
ID: 3908453  Dátum zverejnenia: 19.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac