Inžinier procesnej kvality (pre vstrekovanie plastov)

Reutter SK s.r.o.

Miesto práce
Myjava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiackonečná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie zberu a spracovanie údajov o kvalite výroby produktov a ich štatistické vyhodnocovanie.
Vyžadovanie a overovanie nápravných a preventívnych opatrenia ku vzniknutým problémom.
Dohliadanie na kritické zmeny v procese a zabezpečenie aktivít vedúcich k uvoľneniu procesov a dielov do sériovej výroby.
Spolupráca pri vytváraní a zmenovom konaní kontrolných plánov a pri tvorbe a schvaľovaní technickej dokumentácie.
Koordinovanie práce pracovníkov procesnej kvality.

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
práca na trvalý pracovný pomer
bezpečné a čisté pracovné prostredie
príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
sociálny program spoločnosti, celofiremné spoločenské akci
podpora športových aktivít
ovocie do firmy dvakrát týždenne
bonus 150 € za odporučenie nového zamestnanca
bonus 100 € pri narodení dieťaťa
bonus za odpracované roky v spoločnosti

V prípade záujmu zašlite prosím Váš životopis na doleuvedenú adresu.Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

SŠ / VŠ vzdelanie technického smeru
Skúsenosti v oblasti zabezpečenia kvality vo výrobnej spoločnosti
Skúsenosti a znalosti v oblasti vstrekovania plastov vítané
Znalosť MSA, CP, SPC
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
Znalosť anglického jazyka (úroveň B2), prípadne nemeckého jazyka
Dobré technické a analytické myslenie
Znalosti MS Office, ERP systém a CAQ
Orientácia na zákazníka, dobré komunikačné schopnosti

Spoločnosť REUTTER vznikla v roku 1912 v Nemecku. Od roku 2006 pôsobí aj na Slovensku v meste Myjava ako kľúčový výrobný závod spoločnosti. REUTTER je moderná spoločnosť s hlbokými koreňmi v Európe a s ôsmimi pobočkami po celom svete. Vďaka inovatívnym riešeniam v oblasti technológií uzáverov sme sa stali jedným z popredných výrobcov v tomto odvetví.

Našou hlavnou činnosťou je vývoj a výroba palivových, olejových a chladiacich uzáverov, ktorých prevažná časť sa vyrába zo vstrekovaných plastových dielov. Sme celosvetovým priekopníkom v oblasti kompletných riešení pre plniace systémy a uzávery na nádrže SCR pre osobné automobily, nákladné vozidlá, dodávky, poľnohospodárske a stavebné stroje.

V tom, čo vyrábame, sme jedineční, pokrývame výrobu uzáverov takmer pre všetky existujúce automobilové spoločnosti na svete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselná 9053/7
907 01 Myjava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Bačová
Tel.: +421914335201
E-mail: poslať životopis
ID: 3849075  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac