Majster / Majsterka výroby

Reutter SK s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
podla dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadi činností výrobného procesu, plánuje a organizuje práce v pridelenom úseku výroby
zabezpečuje plynulý chodu svojho výrobného segmentu
riadi, vedie, hodnotí a motivuje zamestnancov
pravidelne reportuje podľa požiadaviek svojich nadriadených
monitoruje produktivitu, výkonové normy
zabezpečuje, monitoruje kvalitu (podľa požadovaných smerníc a pracovných postupov) na svojom oddelení, rovnako u zamestnancov na svojom výrobnom úseku
rieši problémové situácie, prijíma a realizuje nápravne opatrenia
vedie a kontroluje záznamy o dochádzke zamestnancov na svojom výrobnom úseku

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000€/mesačne + variabilná zložka mzdy + zmenové príplatky

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
práca na trvalý pracovný pomer
bezpečné a čisté pracovné prostredie
príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
sociálny program spoločnosti

V prípade záujmu zašlite prosím Váš životopis na doleuvedenú adresu.Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

viacročné skúsenosti v riadiacej pozícii vo výrobnej spoločnosti (výhodou je z automobilového priemyslu)
schopnosť viesť väčšiu pracovnú skupinu
výborné organizačné, komunikačné a interpersonálné schopnosti
znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
ochota pracovať na 3 zmeny
proaktívny prístup k riešeniu problémov
znalosť PC MS office, ERP systém

Sme dcérska spoločnosť rakúskej firmy Reutter GmbH zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselná 9053/7
907 01 Myjava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Bačová
E-mail: poslať životopis
ID: 3683951   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000€/mesačne + variabilná zložka mzdy + zmenové príplatky