Procesný inžinier

Reutter SK s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300,-€ + osobné ohodnotenie - konkrétna výška mzdy bude stanovená na základe profesijnej seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci rozširovania nášho teamu hľadáme nového kolegu, ktorého úlohou bude:
- práca v automobilovom priemysle v oblasti procesného riadenia, optimalizácie procesov a štíhlej výroby
- vytváranie a riadenie nástrojov FMEA, Process flow diagram, Control plan, časové snímky
- práca so zmenovým riadením a zavádzaním inžinierskych zmien
- príprava výrobných procesov pre nové výrobky, príprava a overovanie parametrov pre nové výrobné procesy
- zabezpečovania nábehu nových výrobkov a zodpovedajúcich už nastaveným procesom
- zodpovednosť za zvolené výrobné postupy a parametre z hľadiska výrobných štandartov závodu
- opatrenia na kontinuálny proces zlepšovania výrobných procesov s ohľadom na kvalitu a produktivitu
- spolupráca s výrobou pri riešení aktuálnych problémov a nastavení výrobného procesu

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- pružný pracovný čas
- 13.,14. plat
- možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykové kurzy)
- práca v medzinárodnom teame
- možnosť variabilnej zložky mzdy po skúšobnej dobe
- poukážky na plaváreň, futbal, masáže
- teambuildingové aktivity (vianočné večierky, letné športové dni,..)

V prípade záujmu pošlite prosím svoj životopis na uvedenú adresu v anglickom alebo nemeckom jazyku.
Spätne kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Automotive

- SŠ alebo vysokoškolské vzdelanie technického smeru
- skúsenosť na obdobnej pozícii v automotive výhodou
- samostatná, proaktívna osobnosť
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka vzhľadom na prácu v medzinárodnom teame nevyhnutná

Sme dcérska spoločnosť rakúskej firmy Reutter GmbH zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselná 9053/7
90701 Myjava
ID: 3468031   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300,-€ + osobné ohodnotenie - konkrétna výška mzdy bude stanovená na základe profesijnej seniority kandidáta