Kontrolór kvality

Reutter SK s.r.o.

Miesto práce
Myjava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacbonusy + zmenové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečenie vstupnej kontroly materiálu
uvoľňovanie alebo blokovanie vstupného materiálu
spolupráca pri riešení problémov so vstupným materiálom
zabezpečovanie procesnej kontroly vo výrobe
kontrola dodržiavania technologických postupov
meranie výrobkov podľa skúšobných plánov
spolupráca na auditoch

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
práca na trvalý pracovný pomer
bezpečné a čisté pracovné prostredie
bonusový systém podniku
príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
dochádzkový bonus do výšky 80€/ mesačne
mesačné odmeny do výšky 70€
firemný autobus na zmeny
poukážky na masáž

V prípade Vášho záujmu zašlite prosím svoj životopis na doleuvedený kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

ukončené SŠ vzdelanie
prax vo automobilovej výrobe min. 2 roky
schopnosť čítať technickú dokumentáciu
zručnosť práce s meradlami
orientácia na kvalitu
samostatnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa
ochota pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť REUTTER vznikla v roku 1912 v Nemecku. Od roku 2006 pôsobí aj na Slovensku v meste Myjava ako kľúčový výrobný závod spoločnosti. REUTTER je moderná spoločnosť s hlbokými koreňmi v Európe a s ôsmimi pobočkami po celom svete. Vďaka inovatívnym riešeniam v oblasti technológií uzáverov sme sa stali jedným z popredných výrobcov v tomto odvetví.

Našou hlavnou činnosťou je vývoj a výroba palivových, olejových a chladiacich uzáverov, ktorých prevažná časť sa vyrába zo vstrekovaných plastových dielov. Sme celosvetovým priekopníkom v oblasti kompletných riešení pre plniace systémy a uzávery na nádrže SCR pre osobné automobily, nákladné vozidlá, dodávky, poľnohospodárske a stavebné stroje.

V tom, čo vyrábame, sme jedineční, pokrývame výrobu uzáverov takmer pre všetky existujúce automobilové spoločnosti na svete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselná 9053/7
907 01 Myjava
ID: 3297695  Dátum zverejnenia: 11.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac