Operátor drevospracujúcej výroby

Rettenmeier Tatra Timber, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
1 062 EUR/mesiac​Nástupná mzda je od 1062 eur/mes. + príplatky + odmeny + dochádzkový bonus. Rast základnej zložky mzdy po úspešnom zapracovaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Obsluha linky na porez drevnej hmoty, kvalitatívne triedenie vyrábaných produktov, balenie, evidencia, manipulačné práce.​

- náborový príspevok 500 eur

- polročné a koncoročné odmeny

- dochádzkový bonus

- príplatky nad rámec ZP

- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

- príspevok pri rôznych životných udalostiach

- 3 dni dovolenky naviac

- možnosť regenerácie pracovnej sily: bazén, sauna, masáže, ...

- chutné stravovanie v našej kantíne len za 0,70 eur za obed/večeru​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

zodpovednosť

tímový hráč

Rettenmeier Tatra Timber, s.r.o. patrí k významným drevospracujúcim spoločnostiam . Hlavným predmetom činnosti je prevádzkovanie píly, výroba reziva, profilovaných a lepených dosiek, výroba brikiet, peletiek a energií z biomasy.
Spoločnosť patrí k významným zamestnávateľom v regióne, pre zamestnancov ponúka možnosti odborného rastu prostredníctvom kurzov a školení, podporuje sociálne aktivity za účelom skvalitnenia tímovej práce, spoločnosť je zapojená do duálneho vzdelávania.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4837581  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 062 EUR/mesiac