Vozmajster

Retrack Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 450 - 1 500 EUR/mesiac13.plat, príplatky, dochádzkový bonus, kompenzácia za čas strávený cestovaním, vernostný bonus, príspevok zamestnávateľa na DDS.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie bezpečného, hospodárneho a včasného posunu v železničných staniciach a na vlečkách. Kontrola odstránenia a odstránenie použitých prostriedkov pre zabezpečenie proti samovoľnému pohybu vozňa. Zaisťovanie železničných vozidiel oproti neúmyselnému pohybu. Zodpovednosť za správne radenie vlaku v súlade s prevádzkovými predpismi ŽSR a plánom vlakovej tvorby nákladnej dopravy,

Stabilné zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti v oblasti dopravy, práca v dynamickom kolektíve, príspevok zamestnávateľa na DDS, dochádzkový bonus, kompenzácia za čas strávený cestovaním, vernostný bonus, mobilný telefón, vzdelávacie kurzy, školenia a možnosť kariérneho rastu.

Po zaslaní životopisu s uvedením absolvovania odborných skúšok vás budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s PC - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nevyžaduje sa - zaškolíme zamestnanca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zdravotná spôsobilosť zamestnanca na výkon práce je podmienkou

Spoločnosť Retrack Slovakia s.r.o. ako železničný dopravca začala poskytovať dopravné služby na železničných dráhach v SR od konca 1/2017. Spoločnosť sa začala etablovať na trhu železničnej dopravy rozhodnutím dvoch spoločníkov.
V júni 2020 sa stala členom nadnárodnej spoločnosti VTG GROUP. Spoločným rozhodnutím vznikol na trhu železničnej dopravy silný a spoľahlivý partner v oblasti dopravných a logistických služieb pri komplexnom zabezpečení nákladnej železničnej dopravy ucelených vlakov rôznych komodít vrátane prepravy nebezpečných tovarov na železničných infraštruktúrach na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike a s našou sesterskou spoločnosťou Retrack Germany so službami v Nemecku a v Rakúsku, s prepojením na strednú a východnú Európu. Retrack Slovakia je členom združenia AVV, CIT, ATTI a ŽESNAD.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4333566  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac