900 - 1 500 EUR

Pracovník pri výrobe pletiva

RETIC, s.r.o.

Miesto práce
Zbehy
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v dvojzmennej prevádzke (denná, nočná, víkendy voľné), v prípade záujmu možnosť privyrobiť si prácou v sobotu
- výroba výrobkov z drôtu - pletivá, tkanivá, drôty, PVC drôt
- obsluha strojov
- práca s VZV

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

mzda v skúšobnej dobe 5,30 E/hod plus príplatky, po skúšobnej dobe odmeňovanie úkolovou mzdou (mzda 900-1500 EUR), v prípade záujmu možnosť privyrobiť si prácou v sobotu

- práca v stabilnej spoločnosti
- bohatý sociálny program
- 13-ty plat

zivotopis zaslať na adresu [email protected], vybraní uchádzači budú pozvaní na obhliadku pracoviska

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

spracovanie kovov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kladný vzťah k práci so strojmi a kovmi
- manuálne zručný

RETIC, s.r.o., Nové Sady je súkromná výrobno-obchodná spoločnosť.
Sme jeden z najväčších spracovateľov drôtu na Slovensku. Hlavnou činnosťou je spracovanie drôtu do rôznych výrobkov (štvorhranné ohradové pletivá, uzlové pletivá, kovové a rabicové tkanivá, rebierkové pletivá, klince).
Ako doplnkový sortiment spoločnosť RETIC dodáva plotový program zo zvarovaných pletív a plotových dielov.
Ku všetkým dodávaným druhom pletív dodáva spoločnosť aj kompletné príslušenstvo (stĺpiky, príchytky, napínacie a viazacie drôty).
Spoločnosť RETIC, s.r.o., má na Slovensku svoje distribučné centrá ktoré majú dosah na regionálne trhy a na trhy v susediacich štátoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Nové Sady 384
95124 Nové Sady

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marek Varga
E-mail: poslať životopis
ID: 3739292   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mzda v skúšobnej dobe 5,30 E/hod plus príplatky, po skúšobnej dobe odmeňovanie úkolovou mzdou (mzda 900-1500 EUR), v prípade záujmu možnosť privyrobiť si prácou v sobotu