1 000 - 2 000 EUR

Regionálny manager / managerka

RETECH SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o existujúcich klientov – tvorenie vzťahov
• Aktívne akvizície u nových klientov
• Technické a obchodné poradenstvo
• Prezentácia produktov spoločnosti
• Zodpovednosť za dosahovanie predajného cieľa vo zverenej oblasti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nadpriemerné finančné ohodnotenie s podielom na obrate

• Nadpriemerné finančné ohodnotenie bez stanovenia hornej hranice príjmu Stabilita úspešnej medzinárodnej firmy - 12 ročná skúsenosť na Slovensku
• Bezplatný systém vzdelávania, odborných školení a tréningov - vlastné školiace zariadenie
• Stabilita úspešnej medzinárodnej firmy - dlhoročnáročná skúsenosť na Slovensku
• Pracovný postup
• Príspevok na auto
• Firemné zľavy
• Výhradné zastúpenie vo zverenom regióne

Rozširujeme náš team do ktorého hľadáme niekoho, kto sa nebojí byť úspešný, nebojí sa prijímať nové výzvy a hlavne, chce sa učiť nové veci.
Hľadáme možno práve teba!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.9.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Kreatívinosť, asertivita a samostatnosť
• Ochotu vzdelávať sa
• Živnostenský list
• 100% nasadenie

Retech SK, spol. s.r.o. je medzinárodná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou produktov určených pre údržbu a opravárenstvo. Náš prístup k zákazníkom je založený na vysokej odbornosti a profesionalite. Práve vďaka individuálnemu prístupu k potrebám a želaniam zákazníka, sme jednou z najvýznamnejších spoločností v oblasti opravárenstva a údržby, nielen v Českej republike, ale aj v ďalších krajinách Európskej únie akými sú napríklad Slovensko, Nemecko, Maďarsko, Poľsko a Rakúsko.
Náš cieľ: poskytovať služby na vysokej odbornej úrovni a v takej kvalite, aby sme zákazníkom vytvárali spoľahlivé a silné zázemie a dokázali opodstatniť náš prívlastok : KVALITA PROFESIONÁLOV. Snažíme sa uspokojiť rôzne potreby zákazníkov, ktoré sa môžu vyskytnúť pri údržbe a v opravárenstve.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Hlavná 776/111
077 01 Kráľovský Chlmec

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Tytykalová
Tel.: +421903252621
E-mail: poslať životopis
ID: 2487021   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nadpriemerné finančné ohodnotenie s podielom na obrate