Obchodný zástupca/obchodná zástupkyňa

RETECH SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
možný ihned
2 000 EUR/mesiacSchopným uchádzačom poskytneme vysoké finančné ohodnotenie, bonusy, benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o existujúcich klientov – tvorenie vzťahov
• aktívne akvizície u nových klientov
• technické a obchodné poradenstvo
• prezentácia produktov spoločnosti
• zodpovednosť za dosahovanie predajného cieľa vo zverenej oblasti

• nadpriemerné finančné ohodnotenie bez stanovenia hornej hranice príjmu
• bezplatný systém vzdelávania, odborných školení a tréningov - vlastné školiace zariadenie
• stabilita úspešnej medzinárodnej firmy - mnohoročná skúsenosť na Slovensku
• perspektívna práca s možnosťou pracovného postupu
• príspevok na auto
• firemné zľavy
• výhradné zastúpenie vo zverenom regióne

Rozširujeme náš team do ktorého hľadáme niekoho, kto sa nebojí byť úspešný, nebojí sa prijímať nové výzvy a hlavne, chce sa učiť nové veci.
Hľadáme možno práve teba!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2024 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj produktov určených pre opravárenstvo a údržbu

Vodičský preukaz

B

- kreatívnosť, asertivita a samostatnosť
- reprezentatívne a príjemné vystupovanie
- obchodné zručnosti
- ochotu vzdelávať sa
- silná vnútorná motivácia
- živnostenský list
- 100% nasadenie

Retech SK, spol. s.r.o. je medzinárodná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou produktov určených pre údržbu a opravárenstvo. Náš prístup k zákazníkom je založený na vysokej odbornosti a profesionalite. Práve vďaka individuálnemu prístupu k potrebám a želaniam zákazníka, sme jednou z najvýznamnejších spoločností v oblasti opravárenstva a údržby, nielen v Českej republike, ale aj v ďalších krajinách Európskej únie akými sú napríklad Slovensko, Nemecko, Maďarsko, Poľsko a Rakúsko.
Náš cieľ: poskytovať služby na vysokej odbornej úrovni a v takej kvalite, aby sme zákazníkom vytvárali spoľahlivé a silné zázemie a dokázali opodstatniť náš prívlastok : KVALITA PROFESIONÁLOV. Snažíme sa uspokojiť rôzne potreby zákazníkov, ktoré sa môžu vyskytnúť pri údržbe a v opravárenstve.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

ID: 2487021  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac