Samostatný obchodný manažér

RESULT reklamná agentúra s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 93, Košice
Termín nástupu
1.4.2018
základ + výkonová zložka podľa dosiahnutých výsledkov zhora neohraničená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád nové výzvy, chceš sa posunúť niekde ďalej, stať sa špičkovým obchodníkom a expertom v oblasti reklamy? Ponúkame ti odborný, osobnostný rast, vysokú mieru voľnosti a samostatnosti, kde môžeš uplatniť svoje obchodné, kreatívne, komunikačné dannosti.
Čaká ťa okrem iného reálna prevádzka internetového obchodu Svet-reklamy.sk, realizácia zákaziek v oblasti reklamy, komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi.

- zaujímavá, dynamická práca vo Svete reklamy
- školenia, vzdelávanie ako sa stať špičkovým obchodníkom
- odborný a osobnostný rast
- zľavy na firemné produkty
- perspektíva rastu na obchodného riaditeľa

Informácie o výberovom konaní

Životopis zašlite e-mailom na [email protected]
Budeme odpovedať len vybraným uchádzačom ohľadom termínu pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- komunikatívnosť, kreatívnosť, pracovitosť
- má rád nové výzvy a príležitosti
- zameraný na výsledky
- ovládanie Word, Excel, práca s internetom a el. poštou ako samozrejmosť
- prax v oblasti obchodu, marketingu, reklamy vítaná

Spoločnosť RESULT reklamná agentúra s.r.o.
je reklamná agentúra s 27 ročnou históriou. Ponúka široké spektrum reklamných produktov od návrhu po realizáciu.
Oblasti pôsobenia spoločnosti sú výroba reklamy, tlač, reklamné predmety a kreatívne služby.
Zároveň prevádzkujeme eshop Svet-reklamy.sk s tovarmi určenými pre reklamu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2693827  Dátum zverejnenia: 19.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ + výkonová zložka podľa dosiahnutých výsledkov zhora neohraničená