Можливість для людей з України

Jungkoch/Jungköchin/ Souchef

Restaurant Strand 33

Miesto práce
Strunwai 33, Norddorf, Deutschland
Termín nástupu
ab sofort
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Commis de Cuisine/ pomocný kuchár v reštaurácii Strand 33
Tvoje úlohy ako Commis de Cuisine/ pomocný kuchár
Hľadáme PRÁVE TEBA na letnú sezónu na ostrov Amrum – perlu Severného mora.

Ak si mladý, kreatívny a tímový hráč, ktorý by na svojej pozícií( ide hlavne o pozíciu – príprava omáčok) spoločne so svojimi kolegami chcel obohacovať náš jedálny lístok a naozaj s veľkou chuťou prinášať na tanier špičkovo pripravené jedlá.

Náš tím Strand 33 a ostrov Amrum ponúka práve tebe:
nekonečnú piesočnú pláž
príležitosť naučiť sa surfovať a kajtovať doslova priamo pred dverami
neskutočné západy slnka
... a to najpodstatnejšie: dobrý plat, podiel na tringeltoch, stravu a ubytovanie s wifi, 6 dní/týždeň
Poď na Strand 33, pobyt na Amrume môže byť návykový ☺
Hovoríme nemecky, anglicky
Tu nás môžete sledovať na stránkach Intragram: strand33

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Koch, Griller, Küchenhilfe

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Christian Lass je majiteľ jednej krásnej reštaurácie na nemeckom ostrove Amrum. Reštaurácia je lokalizovaná takmer na pláži, na ostrove je preto veľmi známa a renomovaná. Ak máte vážny záujem píšte v ANGLIČTINE (NEMČINE) na vyššie uvedenú adresu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3875351  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac