Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuchár / kuchárka

Reštaurácia Ranč Žabokreky s.r.o.

Miesto práce
Žabokreky
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacplat sa dá prispôsobiť k danostiam a zručnostiam daného uchádzača, dohoda možná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava a varenie denného menu, príprava a varenie jedál z jedálneho lístka, výdaj jedál, údržba kuchyne, schopnosť zadeľovať ľudí podľa potreby, dodržiavanie HACCP programu

zamestnanecký jednoizbový byt k dispozícii, strava gratis

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

RANČ je štýlová reštaurácia s veľkou letnou terasou situovaná v strede obce Žabokreky, cca 2,5 km neďaleko Martina (smer Tur. Teplice). Naši stáli i nepravidelní hostia oceňujú najmä prekrásnu zastrešenú terasu plnú kvetín, príjemne tienených zákutí s altánkom pre súkromie ako stvorenú na príjemne strávený obed, či večeru a pokojnú siestu po jedle.Naše menu ponúka najmä tradičnú slovenskú kuchyňu a špeciality, kde si vyberie naozaj každý.

Rastúcej obľube sa teší aj denné menu, ktoré pripravujeme s rovnakou starostlivosťou ako jedlá na objednávku.
ID: 4362350  Dátum zverejnenia: 23.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac