Kuchař/ka- až 3.000 Kč/den, vč.bydlení+auto

Restaurace-penzion Samorost , ww.penzion-samorost.cz

Místo práce
Jarošov nad Nežárkou
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zavedená a finančně stabilní rodinná restaurace s penzionem přijme kuchaře s nástupem od 5/2021. 7KM od Jindřichova Hradce - vesnice Jarošov nad Nežárkou.

Požadujeme:

Zkušenosti v provozu, zodpovědnost, samostatnost, ochotu pracovat v plném nasazení.

Zaměření kuchyně: česká kuchyně (hotovky), minutky, steaky, zvěřina.

Pro hosty penzionu nabízíme snídaně, polopenze.

Nabízíme:

Možnost ubytování zdarma přímo v penzionu (k dispozici pračka), k dispozici služební auto, strava.

Až 3.000 Kč/čistého/den - výplata v hotovosti

Práce na HPP či DPP - záleží na dohodě

Vybavení kuchyně:

Nový konvektomat Retigo, výdejní vana, grilovací deska, salamandr, fritézy, ohřívač talířů, chladící stůl, chladící box, mrazáky, šoker, vakuovačka, sous-vide hrnec, el. udírna.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 4074642  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc