Reagujte bez životopisu

KUCHAŘ*ka / ranní / odpolední 6/8/12ti hodinové variabilní směny

Resort Sepetná - JAKA21 s.r.o.

Místo práce
U Ostravice 1, Frýdek-Místek 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Resort Sepetná leží v atraktivní horské lokalitě a je vyhledávaným bodem pro výstupy na Lysou horu s dlouhou historií, hotel Sepetná je zde od roku 1910, i náš druhý hotel SLUNÍČKO se nacházejí v malebné Beskydské obci Ostravice. Budeme velice rádi, pokud se stanete součástí našeho takřka „rodinného“ týmu.

Další informace o hotelích naleznete na www.sepetna.cz

Popis práce

- příprava surovin a vaření české a mezinárodní kuchyně

- odpovědnost za kvalitu zboží

- odpovědnost za vydané pokrmy

- spolupodílení se na chodu celého kolektivu

- spoluvytváření nabídky i stálého menu

Požadujeme

- vyučení v oboru / můžete nahradit dlouholetou praxí v oboru

- pracovní zkušenost na pozici kuchaře

Co vám můžeme nabídnout

  • Variabilní směny běžně dlouhý / krátký týden, po dohodě případně i jiný hodinový režim = vždy se dohodneme
  • Veškerý plat vyplácen oficiálně na pásku, výše mzdy dle dohody a vašeho výkonu
  • Pracovní smlouva na dobu NEURČITOU a celoroční hotelový provoz
  • Nejste místní? společně vyřešíme....
  • Možnost personálního ubytování mezi směnami
  • nebo příspěvek na dopravu
  • Firemní benefity a bonusy
  • Volný vstup na krytý bazén i koupaliště včetně rodinných příslušníků
  • Penzijní připojištění ve výši 500 Kč měsíčně (po uplynutí zkušební doby)
  • Sleva 30-50 % na ubytování a služby v Resortu Sepetná (podle sezóny a vytížení resortu)
  • Celodenní personální strava ZDARMA
  • Čtvrtletní prémie 500,-Kč / pracujete u nás MÉNĚ než 3 roky / 1000,-Kč / pracujete u nás VÍCE než 3 roky
  • Dlouhodobý pracovní poměru stabilního zaměstnavatele
  • Možnost školení / pracovní stáž
  • Možnost pracovního růstu - nebojte se ukázat co ve vás je
  • Samozřejmostí je pracovní uniforma, pracovní obuv atd.
  • Férové jednání a přístup k zaměstnancům

U nás pracujeme pouze s kvalitními surovinami, protože děláme kuchařinu poctivě.

Nabízíme Vám zázemí stabilní a dlouholeté zkušené firmy v oboru hotelnictví s chutí i silou se dále posouvat a rozvíjet na všech úrovních našeho oboru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4792947  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc