Špecialista podpory zákazníkov

ResNexus Europe, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiacKonečná mzda sa bude odvíjať od doterajšej praxe a praktických skúseností uchádzača. Súčasťou je motivačný bonusový systém.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme dcérskou spoločnosťou IT spoločnosti so sídlom v USA, ktorá je lídrom v svojej oblasti podnikania. Pre spoločnosť so sídlom v Košiciach hľadáme šikovných IT nadšencov. Je to príležitosť byť súčasťou rastúcej spoločnosti, rozbehnúť svoju novú kariéru, alebo jej dať nový smer.

Vašou hlavnou náplňou činnosti bude:
- podpora a pomoc zákazníkom, ktorí využívajú softwarové riešenia materskej spoločnosti v USA
- podpora a pomoc zákazníkom v európskych krajinách
- komunikácia v anglickom jazyku slovom aj písmom
- komunikácia s kolegami v USA, spoločné riešenie problémov, nachádzanie najlepších riešení, workshopy, webináre, atď..
- na začiatku vás čaká dôkladné zaškolenie, aby ste detailne poznali služby, ktoré firma ponúka a následne tieto riešenia pomáhali využívať jednotlivým zákazníkom

Hlavnou výhodou je naštartovanie alebo nové nasmerovanie kariéry v mladej rastúcej firme, možnosť rásť spolu s ňou a stať sa platným a rešpektovaným členom medzinárodného tímu.

Očakáva vás hlavne:
- zaujímavá pracovná náplň v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- príležitosť učiť sa nové veci
- profesionálny, odborný a jazykový rast
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- práca v príjemnom prostredí v historickej budove so všetkým komfortom
- zaškolenie a podpora zo strany vedenia
- práca pre spoločnosť, ktorá je jedným z lídrov v svojej oblasti v USA
- možnosť rozvíjať sa prostredníctvom rôznych školení
- možnosť uplatnenia v medzinárodnom prostredí
- nadštandardné stravné
- motivačné mzdové ohodnotenie a platový rast odpovedajúci preukázanému profesionálnemu rastu

V prípade, že Vás táto ponuka oslovila svoje CV a motivačný list v anglickom jazyku posielajte na uvedenú adresu. Za Vaše úsilie Vám vopred ďakujeme. Všetky doručené podklady dôkladne preštudujeme, ale kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Teams - pokročilý
HTML - základy
CSS - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame dobrú schopnosť práce s IT technikou, využívanie moderných komunikačných prostriedkov, veľmi dobré komunikačné schopnosti a schopnosť vysvetliť veci telefonicky, ochotu učiť sa a spoznávať nové veci, ale aj zdieľať svoje nápady, pomáhať kolegom v práci, tímový duch a spolupatričnosť.

Materská spoločnosť so sídlom v USA vyvinula, spravuje a poskytuje svoje softwarové riešenia pre široké spektrum zákazníkov hlavne v oblasti hotelových služieb, penziónov, kempingov, súkromných prenájmov, tvorbu a správu web stránok, atď.. Rezervačný software spolupracuje s Booking.com, Airbnb, Expedia a ďalšími. Spoločnosť patrí v USA k lídrom v svojej oblasti podnikania. Dcérska spoločnosť v SR rieši požiadavky klientov tak z USA, ako aj z Európy a prispieva svojimi nápadmi a úsilím k jej ďalšiemu úspešnému rastu. Viac informácií nájdete na www.resnexus.com.

Jiskrova 4
04001 Košice

Kontakt

ID: 3920899  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac