Customer specialist

resitech s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rýchlo rastúci tím slovenskej spoločnosti Resitech, ktorá vyvinula jedinečnú digitálnu platformu pre správu bytových domov. Tá zaujala investorov a zabezpečila nám výhru na investor challenge Forbes 30 pod 30. Naše riešenie sme mali možnosť ukázať svetu ako súčasť slovenskej delegácie na Expo 2020 v Dubaji. Resitech momentálne ponúka služby správcovským spoločnostiam, developerom, distribučným firmám a ďalším hráčom pôsobiacim v oblasti real-este na celom Slovensku, naše úspechy nám ale otvárajú dvere na medzinárodnú expanziu. Náš business plán podporuje financovanie investičného fondu CB Investment management.

Hľadáme človeka do tímu, ktorý nám pomôže komunikovať s užívateľmi nášho riešenia a zodpovedať im na technické otázky a zároveň bude úzko spolupracovať s IT tímom pri testovaní nových funkcií. Ak máš záujem pracovať v mladom kolektíve, lákajú ťa inovácie a modernizácia, chceš byť súčasťou pokroku a k tomu ti nechýbaju predchádzajúce skúsenosti z oblasti, ozvi sa nám.

Náplň práce:
• poskytovanie zákazníckej podpory užívateľom riešenia resitech telefonicky a mailom v slovenskom jazyku
• odpovedať na emaily zákazníkov, telefonovať s nimi a zapisovať ich požiadavky/pripomienky
• kontrolovať prácu programátorov, či riešenie spĺňa požiadavky, je použiteľné a užívateľsky príjemné
• zodpovednosť za testovanie platformy
• pravidelne komunikovať spolu s programátormi pri zistených chýb/bugov
• vyhodnocovať výsledky vykonaných testov, interpretovať ich a navrhnúť riešenia pre odstránenie vzniknutých nedostatkov
• vykonávať opätovné testovanie zistených chýb a nedostatkov, hodnotiť implementované riešenia
• ďalšie súvisiace úlohy podľa zadania

Ak nemáš s týmito činnosťami praktické skúsenosti, nevadí, aj my sa stále učíme :) Dôležitá je chuť, zdvorilá komunikácia a zodpovedný prístup.

• finančné bonusy
• flexibilná pracovná doba
• home office
• teambuildingové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax v testovaní výhoda
• analytický človek so silným prozákazníckym potenciálom
• vynikajúce komunikačné zručnosti
• znalosť práce v prostrediach MS Office
• orientácia na detaily, prioritizácia informácií
• empatický, spoľahlivý, tímový hráč
• prax s Atlassian (JIRA, Confluence) softvérom výhoda

Chceme sa stať jednotkou na trhu v digitalizácii procesov v bytových domoch. Neobmedzujeme ľudí v tom, odkiaľ majú pracovať a kedy. Staviame na flexibilitu a zodpovedný prístup.

Resitech je dynamicky rastúca a rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá vyvinula jedinečnú online platformu pre správu bytových domov. Resitech vyvíja v tomto segmente aj ďalšie softvérové riešenia, ktoré prinášajú inováciu v segmente a ich cieľom je poskytovať služby medzinárodne. Ako prvá spoločnosť sme na slovenskom trhu spustili elektronické hlasovanie pre domové schôdze, ktorým sme posunuli aj sektor správy bytových domov sektor do 21. storočia. V prvenstvách a unikátnych riešeniach resitech pokračuje aj naďalej. Resitech riešenie je efektívnym nástrojom taktiež pre developerov, samosprávy, distribučné spoločností a ďalšie hráčov pôsobiacich v oblasti real estate.
Boli sme súčasťou slovenskej delegácie na Expo 2020 v Dubaji, získali sme ocenenie najlepší projekt digitalizácie spoločnosti na ITAPA, od jedného z big four, EY získal náš konateľ umiestnenie medzi top 24 podnikateľmi Slovenska.
Ak sa cítiš byť skúseným senior programátorom s týmito technickými schopnosťami a chceš sa zapojiť do projektu, kde môžete využiť svoje know-how a viesť tím k úspechu, pošli nám svoj životopis a pár riadkov o tom, prečo sa domnievate, že si ideálnym kandidátom na túto pozíciu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4364208  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac