Recepčná

Miesto práce
Nivy Tower, Mlynské nivy, Ružinov
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie
  • Uvádzanie návštev a poskytovanie informácií
  • Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie
  • Administratívne práce
  • Tvorba a vypĺňanie rôznych dokumentov, vedenie evidencií

Mzdové podmienky (brutto)

700 EUR/mesiac

  • Práca pre IT spoločnosť roka 2014 a tretiu najziskovejšiu IT spoločnosť 2016, ktorá poskytuje mobilné riešenia zákazníkom, ako sú Heineken, Bridgestone, Danone, Bayer, Husqvarna, KPMG Švajčiarsko a 2200+
  • Príjemné rodinné pracovné prostredie
  • Firemné akcie a teambuildingy
  • Flexibilný pracovný čas
  • Squash, tenis, bedminton, posilovňa a ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Resco, založená v roku 1999 v Bratislave, je jedným z globálnych lídrov vo vývoji multiplatformových mobilných softvérových riešení. Resco Mobile CRM v súčasnosti používa viac ako 2500 firemných zákazníkov a ich počet každoročne narastá. Naše mobilné riešenia sú plne prispôsobiteľné a môžu byť implementovateľné s Microsoft Dynamics 365 a Salesforce alebo používané ako súčasť samostatnej platformy Resco - Resco Cloud.

V spoločnosti Resco si užijete uvoľnené pracovné prostredie, flexibilnú pracovnú dobu, atraktívny bonusový systém, spoločné teambuildingy a mnohé priateľské stretnutia po práci a ešte oveľa viac. V podstate sme skupina usilovne pracujúcich ľudí v rodinnom prostredí.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Resco spol. s r.o.
Mlynské nivy 5
821 09 Bratislava

Kontakt

Interested? Send your CV and become a part of the tech family.
ID: 3178032  Dátum zverejnenia: 9.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac