HR generalist (HRBP)

REQUIRO, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Od 1 900 EUR/mesiacod 1900 Eur/mesiac. Uvedená je minimálna úroveň základnej zložky mzdy brutto. Konkrétna výška bude závisieť od odbornosti a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu  HR generalist (HRBP):

  • Spolupráca s HR manažérom a členmi manažmentu na dizajne organizácie, jej organizačnej štruktúry, náplni práce a kompetenčných modeloch
  • Podpora členov manažmentu pri riešení kľúčových HR aktivít a pracovnoprávnych vzťahov
  • Podieľa sa na procese náboru; poskytuje odporúčania týkajúce sa kvalifikácie uchádzačov
  • Employer Branding, spolupráca pri definovaní politiky zamestnávania a odmeňovania
  • Tvorba interných smerníc a pracovných inštrukcií

Ďalšie príklady typickej náplne práce:

  • Plánovanie a organizovanie tréningov a rozvojových programov pre zamestnancov
  • Implementácia a monitorovanie systému hodnotenia výkonnosti zamestnancov
  • Riešenie sťažností a nezhôd v pracovnom prostredí
  • Reportovanie dát v oblasti HR

Typická pracovná doba:

  • 8 hodín denne, 40 hodín týždenne
  • Pružný pracovný čas s možnosťou Home office (4 x mesačne)

  • Home office 4x mesačne
  • Komplexný balík benefitov
  • Možnosť profesionálneho rastu
  • Práca v dynamickom prostredí
  • Zaujímavé projekty a výzvy

Váš štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá. Garantujeme profesionalitu a diskrétnosť počas celého priebehu výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je stabilná nadnárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

HR Generalist, HR Business Partner, HR manager

Počet rokov praxe

2

  • Hľadáme skúseného HR generalistu, resp. HR Business partnera s reálnym záujmom o zdokonaľovanie HR procesov a vzťahov v nadnárodnej spoločnosti.
  • Seniora, ktorý bude odbornou a morálnou podporou manažérov pri ich rozhodovaní v oblasti práce s ľuďmi.
  • Od kandidáta čakávame minimálne 2 roky skúseností s pôsobením na HR oddelení (nielen administratíva, ale aj konkrétne HR projekty), so znalosťou HR procesov a pracovno-právnych vzťahov.
  • Kandidát musí vedieť plynulo komunikovať v anglickom jazyku (úroveň B2) - komunikuje v angličtine na dennej úrovni.

Spoločnosť REQUIRO, s.r.o. vznikla s cieľom poskytovať profesionálne služby v sfére vyhľadávania a výberu zamestnancov. Našim klientom ponúkame nadštandardné služby v oblasti recruitingu a headhuntingu.

Sme slovenská spoločnosť a využívame dlhoročnú znalosť lokálneho pracovného trhu, ktorú prepájame s bohatými skúsenosťami v oblasti identifikovania a priameho oslovenia vhodných kandidátov. Profesionálny a individuálny prístup nám umožňuje spoznať hodnoty klienta, ktorými sa riadime pri vyhľadávaní a výbere zamestnancov.

Pri poskytovaní našich služieb kladieme dôraz na kvalitu a rýchlosť. To všetko poskytujeme našim klientom za priaznivých cenových podmienok.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Radačovský
Tel.: 0905 639 410
E-mail: poslať životopis
ID: 4828244  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac