Projektový inžinier vo výrobnom závode (projekty zamerané na zefektívňovanie spotreby energií)

REQUIRO, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 300 EUR/mesiacUvedená je minimálna základná mzda - konečná výška sa bude odvíjať od skúseností a schopností prijatého kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• v spolupráci s oddelením inžinieringu budete navrhovať možné zlepšenia a zefektívnenia technológií a zariadení vo výrobnom závode
• zadefinujete riešenie a rozpočet
• spolu s oddelením nákupu dohliadnete na výber dodávateľa, budete rokovať o podmienkach a dodaní
• v spolupráci s dodávateľmi, výrobou a údržbou zabezpečíte komplexnú inštaláciu technológií/zariadení a ich následnú validáciu
• budete kontrolovať, monitorovať a technicky vyhodnocovať výrobné a nevýrobné technológie a zariadenia v závode

• pozícia v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• bohatý balík ďalších benefitov

Váš štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá. Garantujeme profesionalitu a diskrétnosť počas celého priebehu výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je stabilná nadnárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické/strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• nevyhnutnou podmienkou sú min. 2 roky skúseností s komplexným samostatným vedením projektov (návrhy a inštalácie zariadení a technológií) vo výrobnom závode
• nevyhnutnou podmienkou je schopnosť komunikovať v anglickom jazyku
• MS Office - pokročilý
• Autocad - základy (vedieť čítať z podkladov)

Spoločnosť REQUIRO, s.r.o. vznikla s cieľom poskytovať profesionálne služby v sfére vyhľadávania a výberu zamestnancov. Našim klientom ponúkame nadštandardné služby v oblasti recruitingu a headhuntingu.

Sme slovenská spoločnosť a využívame dlhoročnú znalosť lokálneho pracovného trhu, ktorú prepájame s bohatými skúsenosťami v oblasti identifikovania a priameho oslovenia vhodných kandidátov. Profesionálny a individuálny prístup nám umožňuje spoznať hodnoty klienta, ktorými sa riadime pri vyhľadávaní a výbere zamestnancov.

Pri poskytovaní našich služieb kladieme dôraz na kvalitu a rýchlosť. To všetko poskytujeme našim klientom za priaznivých cenových podmienok.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3898557  Dátum zverejnenia: 2.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac