Inžinier zákazníckej kvality

REQUIRO, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívna komunikácia so zákazníkom ohľadne kvality a reklamácií
• spolupracuje s inými oddeleniami v oblasti otázok kvality
• pravidelne navštevuje zákazníka za účelom zabezpečenia kvality
• vedenie evidencie, vyhodnocovanie, reportovanie
• spracováva garančné reklamácie
• podieľa sa na jednaniach o technickom faktore

• pozícia v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou ( TIER 1 automotive)
• balík ďalších benefitov

Váš štruktúrovaný životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá. Garantujeme profesionalitu a diskrétnosť počas celého priebehu výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je stabilná nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive (prvostupňový dodávateľ).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• nevyhnutnou podmienkou je min. 2 roky praxe v obdobnej pozícii v automotive
• komunikatívna znalosť nemeckého jazyka nutnou podmienkou (B2)
• prax s technickou dokumentáciou
• komunikatívnosť, analytické myslenie

Spoločnosť REQUIRO, s.r.o. vznikla s cieľom poskytovať profesionálne služby v sfére vyhľadávania a výberu zamestnancov. Našim klientom ponúkame nadštandardné služby v oblasti recruitingu a headhuntingu.

Sme slovenská spoločnosť a využívame dlhoročnú znalosť lokálneho pracovného trhu, ktorú prepájame s bohatými skúsenosťami v oblasti identifikovania a priameho oslovenia vhodných kandidátov. Profesionálny a individuálny prístup nám umožňuje spoznať hodnoty klienta, ktorými sa riadime pri vyhľadávaní a výbere zamestnancov.

Pri poskytovaní našich služieb kladieme dôraz na kvalitu a rýchlosť. To všetko poskytujeme našim klientom za priaznivých cenových podmienok.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3860095  Dátum zverejnenia: 3.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac