HR Generalist

REQUIRO, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Od 1 700 EUR/mesiacUvedená je minimálna úroveň základnej zložky mzdy brutto. Konkrétna výška bude závisieť od odbornosti a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spolupráca s HR manažérom a HR tímom na definovaní stratégie výberu a náboru zamestnancov
• Komunikácia s externými spoločnosťami (recruting, headhunting), koordinácia aktivít súvisiacich s výberom zamestnancov z interných a externých zdrojov, participácia na výberových konaniach
• Recruitment
• Employer Branding
• Talent manažment
• Podpora manažmentu pri riešení rôznych požiadaviek týkajúcich sa HR
• Správa interného HR systému
• Participácia na HR projektoch.

• komplexný balík benefitov (bližšie upresnený na pohovore), homeoffice (jeden deň týždenne)

Váš štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá. Garantujeme profesionalitu a diskrétnosť počas celého priebehu výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je stabilná nadnárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR Generalist, HR specialist, Recruiter

Počet rokov praxe

2

Hľadáme skúseného HR generalistu, HR špecialistu, resp. recruitera s reálnym záujmom o výber dobrých zamestnancov, tvorbu pracovných tímov, budovanie pozitívnej pracovnej atmosféry a imidžu zamestnávateľa.
Od kandidáta čakávame minimálne dva roky skúseností s pôsobením na HR oddelení.
Očakávame pokročilú znalosť anglického jazyka (reporting, testovanie úrovne znalosti angličtiny u uchádzačov)

Spoločnosť REQUIRO, s.r.o. vznikla s cieľom poskytovať profesionálne služby v sfére vyhľadávania a výberu zamestnancov. Našim klientom ponúkame nadštandardné služby v oblasti recruitingu a headhuntingu.

Sme slovenská spoločnosť a využívame dlhoročnú znalosť lokálneho pracovného trhu, ktorú prepájame s bohatými skúsenosťami v oblasti identifikovania a priameho oslovenia vhodných kandidátov. Profesionálny a individuálny prístup nám umožňuje spoznať hodnoty klienta, ktorými sa riadime pri vyhľadávaní a výbere zamestnancov.

Pri poskytovaní našich služieb kladieme dôraz na kvalitu a rýchlosť. To všetko poskytujeme našim klientom za priaznivých cenových podmienok.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3342469  Dátum zverejnenia: 13.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac