Manažér nákupu - CEE (automotive)

REQUIRO, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborne skúseného a osobnostne zrelého manažéra nákupu s preferovanými skúsenosťami z oblasti automotive.

• tvorba, implementácia a realizácia stratégie nákupu (zameranie Indirect)
• optimalizácia existujúcich procesov
• manažovanie tímu nákupcov
• komunikácia a negociácia s dodávateľmi
• úzka kooperácia s manažmentom jednotlivých závodov

• stabilná pozícia s dlhoročnou perspektívou
• adekvátne nadštandardné finančné ohodnotenie
• služobný automobil aj na súkromné účely
• ďalšie benefity predstavíme na osobnom stretnutí

Váš štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá. Garantujeme profesionalitu a diskrétnosť počas celého priebehu výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je stabilná nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

• minimálne 7 rokov skúseností s nákupom v oblasti výroby (preferencia automotive)
• minimálne 5 rokov skúseností s manažovaním/vedením oddelenia nákupu
• skúsenosti s vedením rokovaní a vyjednávaním zmluvných podmienok nutnosťou
• aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je nutnou podmienkou
• znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom je výhodou
• výborné komunikačné, organizačné, obchodné a líderské zručnosti

Spoločnosť REQUIRO, s.r.o. vznikla s cieľom poskytovať profesionálne služby v sfére vyhľadávania a výberu zamestnancov. Našim klientom ponúkame nadštandardné služby v oblasti recruitingu a headhuntingu.

Sme slovenská spoločnosť a využívame dlhoročnú znalosť lokálneho pracovného trhu, ktorú prepájame s bohatými skúsenosťami v oblasti identifikovania a priameho oslovenia vhodných kandidátov. Profesionálny a individuálny prístup nám umožňuje spoznať hodnoty klienta, ktorými sa riadime pri vyhľadávaní a výbere zamestnancov.

Pri poskytovaní našich služieb kladieme dôraz na kvalitu a rýchlosť. To všetko poskytujeme našim klientom za priaznivých cenových podmienok.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3045807  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou