Samostatný účtovník v zdravotníckom zariadení

ReproMedica, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie, vystavovanie a zaúčtovanie účtovných a daňových dokladov v zmysle platných účtovných a daňových predpisov a smerníc spoločnosti
- kontrola zostatkov a saldá na účtoch, vrátane ich odsúhlasenia
- zostavenie ročnej účtovnej závierky a daňového priznania spoločnosti
- kontrola a spracovanie dodávateľských faktúr v súlade s internými pravidlami spoločnosti
- kontrola schvaľovacieho procesu dodávateľských faktúr a sledovanie lehôt splatnosti
- spätná kontrola zaúčtovaných dokladov a zodpovednosť za kontrolu interného systému s účtovníctvom
- komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi, riešenie prípadných nezrovnalostí
- komunikácia s inštitúciami: bankami, poisťovňami, finančnou správou
- evidencia a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi
- podieľanie sa na automatizácii činností a aktívne navrhovanie zlepšení
- inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku. Vedenie skladového, mzdového a majetkového účtovníctva.
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.
- vedenie skladového a majetkového účtovníctva.
- príprava štatistických výkazov
- vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH.
- vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné závierkové práce.
- zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva.
- komplexné spracovanie miezd a mzdovej agend ( do 20 zamestnancov)

praca v prijemnom prostredi,
denny pracovny cas 7.00-15.30
dobra logisticka dostupnost zdravotnickeho zariadenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Vítaná znalosť účtovného programu OMEGA - Pokročilý
Vítaná znalosť programu OLYMP na spracovanie miezd - Pokročilý

príjemné vystupovanie, komunikatívnosť

IVF klinika zameraná na komplexnú diagnostiku a liečbu príčin neplodnosti metódami asistovanej reprodukcie. Disponuje najmodernejším technologickým vybavením a vysoko kvalifikovaným personálom lekárov, embryológov a laborantov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3475295  Dátum zverejnenia: 30.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac