Reagujte bez životopisu

Koordinátor/ka IVF s maďarštinou

REPROMEDA s.r.o.

Místo práce
Studentská 812, Bohunice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Soukromá klinika reprodukční medicíny a asistované reprodukce hledá do svého týmu nováho kolegu/ kolegyni na pozici Koordinátor/ka IVF.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

Koordinátor/ka IVF je průvodce celým procesem léčby neplodnosti u zahraničních pacientů. Pro tuto práci je tedy nezbytným předpokladem dobrá jazyková vybavenost. Léčba neplodnosti je složitý proces, který vyžaduje velké množství komunikace mezi klinikou a pacienty. Právě za tuto komunikaci (e-mail, telefon a osobní komunikace) je koordinátor/ka zodpovědný/á.

V rámci provozu má koordinátor/ka na starosti počáteční komunikaci s pacienty, jejich provedení léčbou na klinice a s tím spojenou organizaci pobytu pacientů v ČR, plánování cest, práci s dokumentací a podporu pacientů na jejich cestě za úspěšnou léčbou.

Tato pozice přináší obrovské uspokojení ze smysluplné práce a možnosti pomoct ostatním. Na druhou stranu vyžaduje vynikající komunikační a organizační schopnosti a velkou míru empatie a pochopení, které jsou pro zdárné absolvování léčby pacientů zcela zásadní.

Co pro spolupráci s námi potřebujete?

• Výborná znalost maďarského jazyka na úrovni C1
• Znalost českého jazyka na úrovni B2
• Znalost angličtiny či jiného jazyka výhodou
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Zodpovědnost a profesionální přístup
• Uživatelská znalost MS Office

Co vám můžeme nabídnout?

• Výborné platové podmínky
• Práci na plný úvazek
• Pružnost pracovní doby
• Práce bez nočních směn
• Zázemí moderní kliniky v čistém, bezhlučném a klimatizovaném prostředí
• Stravenkový paušál: 90Kč za každý odpracovaný den
• Mobilní telefon, notebook
• 20 dní dovolené + 5 „Sick days“
• Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání - výuka cizích jazyků
• MultiSport karta plně hrazená zaměstnavatelem nebo měsíční příspěvek na Edenred kartu
• Pracovní smlouva je na dobu neurčitou
• Ocenění za věrnost (dovolená a odměna na Edenred)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 4697983  Dátum zverejnenia: 3.11.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc