Účtovník / účtovníčka

REPROGAS s.r.o.

Železničná 3, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.5.2024
1 300 - 1 400 EUR/mesiac• príspevok na stravu nad rámec zákona • 13. plat - koncoročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného účtovníka, ktorý sa pridá k nášmu tímu na ekonomickom oddelení v REPROGAS s.r.o., modernej stavebnej spoločnosti zameranej na inžinierske siete, potrubné systémy pre priemysel a inžinierske stavby. Pridajte sa k nám, ak chcete pracovať v dynamickom prostredí, kde sú vážené inovácie, precíznosť a zodpovednosť!

NÁPLŇ PRÁCE:

- Vedenie účtovníctva a finančného reportingu podľa slovenskej legislatívy.
- Príprava a kontrola daňových priznaní a iných štatutárnych výkazov.
- Spolupráca na mesačnom, kvartálnom a ročnom uzávierkovom procese.
- Analýza finančných údajov a príprava reportov pre manažment.
- Optimalizácia účtovných a finančných procesov v súlade s firemnými cieľmi.
- Súčinnosť pri audite a príprava potrebných podkladov k auditu.

- Príležitosť byť súčasťou rastúcej a inovatívnej spoločnosti.
- Konkurenčný platový balík a bonusy za výkon.
- Možnosť osobného a profesionálneho rozvoja.
- Podporu pri ďalšom vzdelávaní a odbornej príprave.
- Príjemné pracovné prostredie a silný dôraz na tímovú spoluprácu.
- Firemný mobilný telefón a notebook.
- Na teambuildingoch a rodinných dňoch spoznáš, že sme dynamický tím a #MakameDoCervena.

Pošlite nám svoj životopis a motivačný list na uvedenú emailovú adresu alebo prostredníctvom webovej stránky spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Znalosť Money S5 výhodou - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

3

ČO OČAKÁVAME?
- Vzdelanie v odbore účtovníctvo alebo financie.
- Minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícii, ideálne v stavebnom sektore.
- Znalosť slovenskej účtovnej a daňovej legislatívy.
- Schopnosť samostatne riešiť úlohy a zároveň pracovať ako súčasť tímu.
- Proaktívny prístup a schopnosť inovovať procesy.

REPROGAS s.r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou zaoberajúcou sa realizáciou inžinierskych sietí (voda, plyn a kanalizácia), potrubných systémov pre priemysel (plynoinštalácie, kotolne, rozvody plynov a tekutín) ako aj inžinierskych stavieb (komunikácie a chodníky).

VÍZIA
Našou víziou je byť podnikom, ktorý o 5, 10, 20 rokov bude vždy:
* Stavať na remeselnej cti
* Spájať inovácie a zodpovednosť
* Budovať vzťahy

POSLANIE
Našim poslaním je každým vybudovaným metrom zlepšovať prostredie pre život.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4781289  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac