Cenár kalkulant senior

REPROGAS s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2024
1 300 - 1 500 EUR/mesiac13. plat, mesačné prémie a odmeny, bonus sa efektivitu, bonus za odporučenie nového kolegu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Zhromažďovanie a analyzovanie čiastkových údajov vstupujúcich do konečnej hodnoty nákladov na výstavbu stavebného diela.
 Skúmanie predbežných architektonických nákresov a inžinierskych plánov.
 Navštevovanie miest výstavby, kontrolovanie dostupnosti inžinierskych sietí.
 Určovanie množstva stavebného materiálu a pracovnej sily potrebnej na výstavbu stavebného diela.
 Zostavovanie cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky vstupy a faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov.
 Vypracovávanie konečných cenových ponúk.
 Vedenie tímu cenárov, stanovovanie cieľov a kontrola ich dodržiavania.

 spoluprácu s mladým a zanieteným kolektívom stabilnej regionálnej spoločnosti;
 ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesného rozvoja formou interných a externých školení;
 internú aj externú komunikáciu prostredníctvom moderných technológií (telefón, licencia Office 365 - hlavne pre využitie projektovej a komunikačnej aplikácie TEAMS.)
 firemný telefón, notebook;
 na teambuildingoch a rodinných dňoch spoznáš, že sme dynamický tím a #MakameDoCervena.

Zašlite nám e-mailom stručný štruktúrovaný životopis vrátane kontaktu, alebo nám zavolajte na telefónne číslo 0915987435. Veľmi radi Vás spoznáme na osobnom pohovore.
Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické, geodézia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
ODIS - Pokročilý
Money S5 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo

Počet rokov praxe

1

požadované vzdelanie - stredoškolské s maturitou, ideálne stavebného zamerania
vodičský preukaz skupiny „B“
požadovaná prax 3 roky
precíznosť (presnosť) a spoľahlivosť
skúsenosti so softvérmi ODIS, CENKROS, Money S5
pozornosť a praktické myslenie
proaktivita, tímový hráč

REPROGAS s.r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou zaoberajúcou sa realizáciou inžinierskych sietí (voda, plyn a kanalizácia), potrubných systémov pre priemysel (plynoinštalácie, kotolne, rozvody plynov a tekutín) ako aj inžinierskych stavieb (komunikácie a chodníky).

VÍZIA
Našou víziou je byť podnikom, ktorý o 5, 10, 20 rokov bude vždy:
* Stavať na remeselnej cti
* Spájať inovácie a zodpovednosť
* Budovať vzťahy

POSLANIE
Našim poslaním je každým vybudovaným metrom zlepšovať prostredie pre život.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4781285  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac