Odborný stavebný robotník

REPROGAS s.r.o.

Miesto práce
Moravské Lieskové
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 vykonávanie jednoduchých prípravných a dokončovacích stavebných prác pri realizácii vodovodov, plynovodov a kanalizácií
 vykonávanie výkopových prác, príprava a demontáž staveniska, spolupráca pri náročnejších stavebných prácach, pokládka zámkovej dlažby a obrubníkov
 obsluha jednoduchých stavebných strojov a zariadení stavebnej výroby, čistenie strojov a zariadení a spolupráca pri ich údržbe, čerpanie pohonných hmôt do zverených stavebných strojov a zariadení,
 manipulačné práce, práca s el. ručným náradím, práca s pneumatickým náradím,
 efektívne hospodárenie s majetkom spoločnosti

 Práca v stabilnej regionálnej spoločnosti s 28-ročnou históriou na trhu
 Práca na trvalý pracovný pomer s komplexným zabezpečením údržby pracovných odevov
 Práca na jednu smenu v mladom kolektíve
 Príspevok na stravu nad rámec zákona
 13. plat - koncoročná odmena
 Práca v regióne (nechodíme na týždňovky)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.3.2021, na e-mailovú adresu našej spoločnosti je nutné zaslať stručný štruktúrovaný životopis vrátane kontaktu, alebo nám zavolajte na doleuvedené telefónne číslo.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2021 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 zodpovednosť a spoľahlivosť
 manuálna zručnosť
 pozornosť a precíznosť

REPROGAS je modernou stavebnou spoločnosťou, ktorá buduje inžinierske siete (voda, plyn a kanalizácia) ako aj potrubné systémy pre priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Moravské Lieskové 655
916 42 Moravské Lieskové

Kontakt

ID: 4035881  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac