Strojník stavebných strojov

REPROGAS s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 020 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 obsluhovanie stavebných strojov a mechanizmov pri realizácii vodovodov, plynovodov a kanalizácií,
 vykonávanie stavebných prác podľa pokynov stavebného majstra, stavbyvedúceho,
 kontrolovanie technického stavu zverených stavebných strojov a mechanizmov,
 vykonávanie jednoduchých opráv a údržby zverených stavebných strojov a mechanizmov,
 čerpanie pohonných hmôt do zverených stavebných strojov a mechanizmov,
 evidovanie technických dát o priebehu a výsledkoch práce, predkladá podklady k fakturácii

 Práca v stabilnej regionálnej spoločnosti s 28-ročnou históriou na trhu
 Práca na trvalý pracovný pomer s komplexným zabezpečením údržby pracovných odevov
 Práca na jednu smenu v mladom kolektíve
 Služobný mobilný telefón
 Príspevok na stravu nad rámec zákona
 13. plat - koncoročná odmena, náborový príspevok po skončení skúšobnej lehot
 Profesný rast, našich pracovníkov školíme na prácu najnovšími technológiami

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.5.2021, na e-mailovú adresu našej spoločnosti je nutné zaslať stručný štruktúrovaný životopis vrátane kontaktu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 89 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 precíznosť (presnosť) a spoľahlivosť
 manuálna zručnosť
 pozornosť a praktické myslenie

REPROGAS je modernou stavebnou spoločnosťou, ktorá buduje inžinierske siete (voda, plyn a kanalizácia) ako aj potrubné systémy pre priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Moravské Lieskové 655
916 42 Moravské Lieskové

Kontakt

ID: 4035873  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac