Rozpočtár / kalkulant stavieb

REPROGAS s.r.o.

Miesto práce
Moravské Lieskové
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zhromažďovanie a analyzovanie čiastkových údajov vstupujúcich do konečnej hodnoty nákladov na výstavbu stavebného diela.
Skúmanie predbežných architektonických nákresov a inžinierskych plánov.
Navštevovanie miest výstavby, kontrolovanie dostupnosti inžinierskych sietí.
Určovanie množstva stavebného materiálu a pracovnej sily potrebnej na výstavbu stavebného diela.
Zostavovanie cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky vstupy a faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov.
Vypracovávanie konečných cenových ponúk.
Poskytovanie poradenstva ohľadom rentability stavebných projektov.

Práca v stabilnej regionálnej spoločnosti s 28-ročnou históriou na trhu
Práca na jednu smenu v mladom kolektíve
Služobný mobilný telefón
Príspevok na stravu nad rámec zákona
13. plat - koncoročná odmena, náborový príspevok po skončení skúšobnej lehoty
Našich pracovníkov školíme na prácu najnovšími technológiami

Predpokladaný termín ukončenia prvého výberového konania: 28.2.2020, na e-mailovú adresu [email protected] je nutné zaslať stručný štruktúrovaný životopis vrátane kontaktu, alebo nám zavolajte na telefónne číslo 0905 925 411.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.3.2020 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

ODIS - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

precíznosť (presnosť) a spoľahlivosť
pozornosť a praktické myslenie
proaktivita, tímový hráč

REPROGAS je modernou stavebnou spoločnosťou, ktorá buduje inžinierske siete (voda, plyn a kanalizácia) ako aj potrubné systémy pre priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Moravské Lieskové 655
916 42 Moravské Lieskové

Kontakt

ID: 3871184  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac