820 - 1 150 EUR

Montér, inštalatér

REPROGAS s.r.o.

Miesto práce
Moravské Lieskové
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a rekonštrukcia plynovodov, vodovodov a iných potrubí,
- plynoinštalácie a vodoinštalačné práce,
- zváranie kovov a plastov, rezanie kovov autogénom, izolatérske práce na potrubiach a armatúrach,
- vykonávanie skúšok tesnosti a tlaku podľa predpísaných noriem,
- práca s el. ručným náradím, práca s pneumatickým náradím, vykonáva zámočnícke práce,
- údržba strojov a zariadení potrebných k výkonu činnosti montéra, inštalatéra,
- evidovanie technických dát o priebehu a výsledkoch práce, predkladá podklady k fakturácii.

Práca v stabilnej regionálnej spoločnosti s viac ako 25-ročnou históriou na trhu
Práca na trvalý pracovný pomer s komplexným zabezpečením údržby pracovných odevov
Práca na jednu smenu v mladom kolektíve
Práca s modernými technológiami a prístrojmi
Služobný mobilný telefón
Príspevok na stravu nad rámec zákona
13. plat - koncoročná odmena, náborový príspevok po skončení skúšobnej lehote
Profesný rast, našich pracovníkov školíme na prácu najnovšími technológiami
Nástup možný ihneď, alebo po dohode

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 12.7.2019, na e-mailovú adresu našej spoločnosti je nutné zaslať stručný štruktúrovaný životopis vrátane kontaktu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.7.2019 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- pozornosť a praktické myslenie
- technický talent
- precíznosť (presnosť) a spoľahlivosť

REPROGAS je modernou stavebnou spoločnosťou, ktorá buduje inžinierske siete (voda, plyn a kanalizácia) ako aj potrubné systémy pre priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Moravské Lieskové 655
916 42 Moravské Lieskové

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martin Zibrín
Tel.: +421905925411
E-mail: poslať životopis
ID: 3662537   Dátum zverejnenia: 12.6.2019