780 - 950 EUR

Mzdový účtovník, personalista

REPROGAS s.r.o.

Miesto práce
Moravské Lieskové
Termín nástupu
1.8.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov, evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy, komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP, pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov,
• mzdovú evidenciu, sledovanie termínov a povinností podľa platnej legislatívy, personalistiku a jej evidenciu, archiváciu dokumentov, ostatnú administratívnu činnosť spojenú s vedením mzdového účtovníctva,
• evidencia a vedenie agendy odpadového hospodárstva spoločnosti,
• príprava a správa inzercie, výberu a prijímania nových spolupracovníkov
• hodnotenie a predvýber došlých CV

Práca v stabilnej regionálnej spoločnosti s 25-ročnou históriou na trhu
Práca na trvalý pracovný pomer
Práca na jednu smenu v mladom, stabilnom kolektíve
Príspevok na stravu nad rámec zákona
13. plat - koncoročná odmena, náborový príspevok po skončení skúšobnej lehoty
Profesný rast

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.7.2019, na e-mailovú adresu našej spoločnosti je nutné zaslať stručný štruktúrovaný životopis vrátane kontaktu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Znalosť softvéru pre mzdy a personalistiku VEMA výhodou.
- precíznosť (presnosť) a spoľahlivosť
- pozornosť a praktické myslenie
- ochota učiť sa

REPROGAS je modernou stavebnou spoločnosťou, ktorá buduje inžinierske siete (voda, plyn a kanalizácia) ako aj potrubné systémy pre priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Moravské Lieskové 655
916 42 Moravské Lieskové

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martin Zibrín
Tel.: +421905925411
E-mail: poslať životopis
ID: 3634465   Dátum zverejnenia: 9.7.2019