Rozpočtár

REPROGAS s.r.o.

Miesto práce
Moravské Lieskové
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
650 základný plat + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vypracovanie stavebných rozpočtov, kalkulácii a cenových ponúk v súlade s podmienkami zadávateľa
- Koordinácia projektovej dokumentácie
- Vykonávanie kontroly nákladov pre, počas a po realizácii projektov a následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov
- Určovanie množstva stavebného materiálu a pracovnej sily potrebnej na výstavbu stavebného diela
- Vypracovanie konečných cenových ponúk
- Vedenie príslušnej dokumentácie

- Práca v stabilnej spoločnosti s 25-ročnou históriou na trhu
- Práca na trvalý pracovný pomer
- Práca na jednu smenu v mladom kolektíve
- Služobný telefón
- Príspevok na stravu nad rámec zákona
- 13. plat - koncoročná odmena

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

REPROGAS s.r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou zaoberajúcou sa realizáciou inžinierskych sietí (voda, plyn a kanalizácia), potrubných systémov pre priemysel (plynoinštalácie, kotolne, rozvody plynov a tekutín) ako aj inžinierskych stavieb (komunikácie a chodníky).

VÍZIA
Našou víziou je byť podnikom, ktorý o 5, 10, 20 rokov bude vždy:
* Stavať na remeselnej cti
* Spájať inovácie a zodpovednosť
* Budovať vzťahy

POSLANIE
Našim poslaním je každým vybudovaným metrom zlepšovať prostredie pre život.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3579846  Dátum zverejnenia: 16.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 základný plat + pohyblivá zložka mzdy