Administratívny pracovník/pokladník

Reprofit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiaczákladná mzda od 1500 EUR, konečná výška základnej zložky mzdy závisí od skúseností a praxe zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie účtovníctva v rozsahu a podľa pokynov nadriadeného,
- príprava, spracovávanie a uchovávanie podkladovej dokumentácie k účtovným prípadom Zamestnávateľa,
- príprava fakturácie zdravotných výkonov pacientom a podkladov pre zdravotné poisťovne,
- práca s interným zdravotným programom a ostatnými software, ktoré sú potrebné k výkonu činnosti v ekonomickom oddelení a na pokladni,
- aktívna komunikácia so zdravotnými poisťovňami,
- spravovanie pokladní spoločnosti Zamestnávateľa,
- prijímanie peňažných prostriedkov od pacientov za im poskytnuté výkony v súlade s platným cenníkom Zamestnávateľa prostredníctvom interného software,
- zaznačovanie príjmu finančných prostriedkov do interného softwaru,
- informovanie pacientov o Zamestnávateľom poskytovaných výkonoch a ich cenách,
- kontrola saldo konta pacientov a informovanie priameho nadriadeného o prípadných nedoplatkoch resp. preplatkoch pacientov,
- aktívna komunikácia s pacientmi za účelom vyriešenia ich nedoplatkov, preplatkov a ohľadom zmlúv o mrazení genetického materiálu,
- kontrola podpisov, úplnosti a evidencie dohôd s pacientmi Zamestnávateľa,
- pravidelné spracovávanie reportov o realizovaných výkonoch podľa pokynov nadriadeného,
- vykonávania ďalších prác podľa pokynov nadriadeného Zamestnávateľa súvisiace s dohodnutým druhom práce,
- informovanie priameho nadriadeného v rámci platnej organizačnej štruktúry Zamestnávateľa o všetkom, čo môže ovplyvniť jeho prácu alebo činnosť Zamestnávateľa.

- k základnej mzde aj bonusové štvrťročné hodnotenie zamestnanca,
- ročné odmeny,
- možnosť občasnej práce z domu,
- plne hradené stravné,
- teambuilding,
- Multisport karta, príspevok na rekreáciu,
- narodeninový príspevok, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na vlastnú svadbu,
- pružný pracovný čas,
- práca v zabehnutom súkromnom zdravotníckom zariadení,
- moderné vybavenie v kliniky.

Ak máte záujem pracovať v spoločnosti Reprosit Slovakia, a.s., na klinike v Bratislave a spĺňate požadované podmienky, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis e-mailom: [email protected].
Všetky zaslané dokumenty budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
eKasa - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť,
- precíznosť,
- odolnosť voči stresu,
- ochota pracovať,
- dobré organizačné schopnosti,
- komunikatívnosť,
- príjemné vystupovanie,

Súkromná klinika Reprofit Slovakia, a. s. poskytuje profesionálnu starostlivosť v oblasti asistovanej reprodukcie a jednodňovej chirurgie v odbore gynekológia v najmodernejších priestoroch na Slovensku. Poskytujeme:
- profesionálny tím odborníkov,
- individuálny prístup,
- inovatívne liečebné postupy,
- najmodernejšie vybavenie,
- komplexnosť služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4779475  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac