Pôrodná asistentka - Klinika asistované reprodukce

Reprofit International s.r.o.

Miesto práce
Röntgenova, Petržalka
Termín nástupu
12/2021 - 02/2022
Od 1 200 EUR/mesiacnavýšenie mzdy po skúšobnej dobe, ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste pôrodná asistentka a hľadáte pracovné miesto, kde nebudete len jedna z mnohých? Chcete mať prácu, ktorá dáva zmysel, je rôznorodá a prináša ľuďom radosť do života? Budeme radi, keď nám o sebe dáte vedieť!

Sme najväčšia klinika asistovanej reprodukcie v Českej republike a otvárame prvú ambulanciu pre riešenie neplodnosti na Slovensku. Celý projekt ponúka príležitosť ku kariérnemu rastu, nová ambulancie v Bratislave je len prvým krokom v expanzii na Slovensko. Hoci sa jedná o novú ambulanciu, budete mať zázemie veľkých kliník v Brne a Ostrave, a všetko potrebné vás naučíme.

Náplň práce
• príprava zdravotníckeho materiálu, odbery krvi, odovzdávanie liekov, vysvetlenie aplikácie liekov
• spolupráca s koordinátorkami pacientov
• práce s papierovými aj elektronickými kartami pacientov
• príprava a upratovanie ambulancií
• administratíva spojená s chodom ambulancie

Požiadavky
• vzdelanie v odbore pôrodná asistentka, pozícia je vhodná aj pre absolventov, predchádzajúca prax nie je podmienkou
• aktívna znalosť angličtiny alebo maďarčiny je výhodou
• užívateľská znalosť PC
• komunikatívna osobnosť, príjemné vystupovanie, organizačné schopnosti
• pozitívne a iniciatívny prístup k práci, empatia, samostatnosť, spoľahlivosť
• ochota stráviť niekoľko týždňov v Brne kvôli zaškoleniu

Ponúkame:
• zázemie silného a stabilného zariadenia
• jednosmenná prevádzka, bez nočných smien
• možnosť kariérneho rastu a motivujúce mzdové ohodnotenie
• podpora ďalšieho vzdelávania
• 5 týždňov dovolenky

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám prosím svoj životopis.
Všetkých uchádzačov budeme do 14 dní informovať a vybraných pozveme na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pôrodná asistentka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Reprofit International s.r.o. je největší klinikou pro léčbu neplodnosti v České republice. Máme pobočky v Brně a Ostravě a nyní budeme otevírat ambulanci pro léčbu neplodnosti v Bratislavě.
Jsme stabilní a spolehlivý zaměstnavatel, v Česku máme přes 150 zaměstnanců, poskytujeme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a vytváříme takové podmínky, aby u nás byli zaměstnanci spokojení.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4178491  Dátum zverejnenia: 10.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac