Výdaj stravy v jedálni závodného stravovania

REPO-Gastro, s.r.o.

Hella Slovakia Lighting, s.r.o., Hrežďovská, Bánovce nad Bebravou-Dolné Ozorovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ prémie a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výdaj stravy v jedálni závodného stravovania
- pomocné práce pri výdaji stravy
- príprava surovín
- udržiavanie čistoty na pracovisku
- dodržiavanie hygienických štandardov

- dlhoročná stabilná firma (na trhu viac ako 30 rokov)
- strava zdarma
- kariérny a platový rast pre kvalitných zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Sme tu pre Vás už 30 rokov
Naša firma RepoGastro má bohaté skúsenosti v oblasti závodného stravovania. S naším viac ako 120 členným kvalifikovaným personálom už roky pripravujeme viac ako 5 tisíc jedál a 500 bagiet denne pre 70 organizácií a podnikov. Dokážeme zabezpečiť komplexné stravovanie a služby s tým spojené pre našich zákazníkov podľa ich potrieb. V našej ponuke nechýbajú ani cateringové služby a príprava spoločenských akcií v priestoroch našej firmy. Používame najmodernejšie technológie a spĺňame prísne hygienické kritéria podľa predpisov HACCP /Hazard Analysis and Critical Control Points /, ktorého cieľom je produkovať hygienicky bezpečnú a kvalitnú stravu pre našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4780244  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac