Можливість для людей з України

Masér

REOCENTRUM, s.r.o.

Miesto práce
Jankolova 6, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Od 800 EUR/mesiacPravidelné odmeny, nadštandardný príspevok na stravu aj v prípade neprítomnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie odborných činností v rozsahu získaných skúseností a nadobudnutého vzdelania
- Masáže novorodencov, bábätiek a detí podľa diagnózy
- Aplikovanie terapeutických procedúr
- Spolupráca s kolektívom
- Komunikácia s rodičmi pacienta
- Plánovanie termínov podľa vlastného harmonogramu

- flexibilný pracovný čas
- možnosť nastavenia preferovaného pracovného úväzku
- uvoľnená atmosféra kolektívu na pracovisku
- nadštandardný príspevok na stravu aj za dni neprítomnosti
- finančná podpora vzdelávania
- bezplatné parkovanie
- stabilná práca v zariadení s dlhou tradíciou

Rehabilitačné zariadenie REOcentrum, sídliace v Bratislave - Petržalke, hľadá do svojho kolektívu novú masérku/maséra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia, masérske služby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát na túto pozíciu má pozitívny vzťah k deťom, má skúsenosti s prácou s ďetmi a má chuť učiť sa a zdokonaľovať svoje schopnosti.

V rehabilitačnom zariadení REOcentrum sa špecializujeme na rehabilitačnú liečbu novorodencov, bábätiek a detí. Snažíme sa využívať klasické ale aj moderné prístupy/liečbu. Sme rodinná firma s príjemným pracovným prostredím, nakloneným k profesionálnemu a osobnému rozvoju našich zamestnancov. Na svoju prácu využívame rozmerné priestory škôlky na Jankolovej ulici.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4504292  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac