Operátor výroby (pre triediacu časť linky)

Renviro s.r.o.

Miesto práce
Coburgova, Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac+ odmeny a príplatky za prácu v nepretržitej prevádzke (cca 1.200€ v čistom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a sledovanie chodu strojov v rámci triediacej časti výrobnej linky
- nakladanie balíkov zlisovaných PET fliaš na vstupný dopravník a odstraňovanie drôtov
- starostlivosť a základná údržba strojov v rámci triediacej časti výrobnej linky
- kontrola vstupného materiálu
- práca s VZV

- stravné lístky
- príspevky pre 3. pilier
- priateľský kolektív
- dlhodobá a stabilná práca
- odmeny

Hľadáme šikovného operátora výroby – triediacej časti linky, ktorý sa bude starať o plynulý chod výroby a vyhovujú mu "12-tky zmeny". Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritériá, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis. Vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria budeme priebežne oslovovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- technický typ
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- ochota pracovať na zmennosť
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav (práca v noci)
- preukaz VZV

- PRÁCA JE VHODNÁ LEN PRE MUŽOV

Renviro sa zaoberá recykláciou PET fliaš do formy PET vločiek tej najvyššej kvality s využitím v potravinárskej sfére. Partnerstvom so silným nemeckým spracovateľom zabezpečujeme úplnú cirkularitu odpadu, to znamená, že z odpadových PET fliaš sa stávajú nové fľaše a potravinárske obaly.
Viac informácií o spoločnosti na www.renviro.sk.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4081769  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac