Obchodný zástupca

Rentokil Initial s. r. o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dle dohody
Od 1 400 EUR/mesiacmzda je flexibilná, možnosť získania provízie z mesačného predaja k fixné mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne získavanie nových zákazníkov v oblasti poskytovania našich služieb DDD /deratizácia, dezinsekcia a dezinfekcia/
- vykonávanie prehliadok a inšpekcií u zákazníkov a následné spracovanie ponúk a zmlúv s novými aj existujúcimi zákazníkmi
- vytváranie a udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
- pravidelný reporting nadriadenému obchodnému manažérovi
- priebežné vzdelávanie v odbore

- práca na plný úväzok; služobné cesty v kombinácii s homeoffice
- mobilný telefón a služobné vozidlo aj na súkromné ​​používanie, notebook
- príležitosť pracovať v perspektívnom odbore DDD, ktorý je súčasťou kritickej infraštruktúry fungujúcej aj v dobe reštrikcií; práca pre nadnárodný celosvetovo pôsobiaci koncern Rentokil
- komplexné a bezplatné zaškolenie v oboru
- motivačné mzdové ohodnotenie, ktoré je počas prvých 6 mesiacov garantované fixnou mzdou (motivácia, čas na zaškoľovanie a zácvik), následne sa mzda skladá z nižšieho pevného základu a provízie podľa získaných obchodov

Prosíme o zaslanie vášho CV emailom. Vybraní uchádzači budú oslovení a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Google Sheets - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodná prax je výhodou

- orientácia na výsledok
- vysoké pracovné nasadenie a motivácia
- flexibilnosť, komunikatívnosť a samostatnosť

Spoločnosť Rentokil Initial s.r.o. je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa službami DDD (deratizácia, dezinsekcia a dezinfekcia) pôsobiaca po celom svete.
Jej hlavným cieľom je zabezpečiť podľa platných legislatívnych požiadaviek a nariadení týkajúcich sa činností DDD kvalitné a odborne vykonaný zásah, kontrolu, inšpekciu popr. servis u všetkých zákazníkov.
ID: 4432891  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac