Servisný technik deratizácia, dezinsekcia, dezinfekcia Bratislava

Rentokil Initial s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 990 EUR/mesiacBonusy za splnenie mesačných cieľových hodnôt a vianočné bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na podporu nášho tímu hľadáme Servisného technika, zodpovedného, samostatného pracovníka v odbore boja proti škodcom. Požadujeme: schopnosť samostatného plánovania, starostlivosť o existujúcich zákazníkov, zabezpečenie kompletnej služby a vykonanie úkonov u zákazníkov. Kvalifikácia: zručnosť, technické znalosti, príjemné vystupovanie, vysoká orientácia u servise, excelentný prístup k zákazníkom, zodpovednosť za vykonanú prácu, vôľa učiť sa nové veci, vodičský preukaz sk. B, flexibilita, bezúhonnosť, čistý trestný register. Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na výkon DDD podľa zákona výhodou.

Platové ohodnotenie:
A) Nástupný plat 990 - 1 110 EUR
Požiadavky na pracovnú pozíciu sú:
- vodičský preukaz: áno, skupina B
- zdravotný preukaz
- čistý výpis z trestného registra

B) Nástupný plat 1 110 - 1 190 EUR
- osvedčenie pre prácu DDD

C) Nástupný plat 1 190 - 1 310 EUR
- prax viac ako 5 rokov

D) Nástupný plat 1 310 - 1 590 EUR
- prax viac ako 7 rokov
- osvedčenie pre prácu DDD i v CZ

Ponúkame najlepšie odborné zaškolenie "Rentokil Initial Academy Program", samostatné rozhodovanie a vlastnú zodpovednosť, pružná pracovná doba, možnosť ďalšieho kariérneho postupu, možnosť využitia firemného vozidla na súkromné účely. Vaše finančné ohodnotenie sa odvíja od Vašej kvalifikácie a osobného ohodnotenia. Ako medzinárodný koncern ponúkame atraktívne systém odmien.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Rentokil Initial s.r.o. je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa službami DDD (deratizácia, dezinsekcia a dezinfekcia) pôsobiaca po celom svete.
Jej hlavným cieľom je zabezpečiť podľa platných legislatívnych požiadaviek a nariadení týkajúcich sa činností DDD kvalitné a odborne vykonaný zásah, kontrolu, inšpekciu popr. servis u všetkých zákazníkov.

Kopčianska 10
851 01 Bratislava
ID: 3877614  Dátum zverejnenia: 26.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 990 EUR/mesiac