Montážny pracovník

RENTKA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
14 eur/hod + príplatok za znalosť nemeckeho jazyka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž interiérov obchodných prevádzkach prevažne dreveného nábytku, nábytku v kancelarskych priestorov a regálových systémov v supermarketoch v Nemecku, Belgicku, Švajčiarsku, Rakúsku a na Slovensku. Pracovná doba min 10 hodín denne.
Týždenné max dvoj týždenné pracovné turnusy. Nemecký jazyk je veľká výhoda nie však podmienka.

Stabilná práca počas celého roku. Doprava, vercajch a pracovné oblečenie zabezpečené. Práca v stabilnej firme. K základnej odmene + odmeny na základe výkonu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všeobecná šikovnosť a chuť učiť sa nové veci.

Spoločnosť sa zameriava na montáž interiérov obchodný prevádzok a obchodná činnosť.
ID: 3455468  Dátum zverejnenia: 8.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14 eur/hod + príplatok za znalosť nemeckeho jazyka