Marketingový špecialista - PPC/SEO/CW

RentalPort.com, a.s.

Miesto práce
Drieňová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacod 1 000€ netto podľa skúseností uchádzača, podmienkou je práca na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na čom budeš pracovať:
- navrhovanie, koordinovanie, realizovanie a vyhodnocovanie kampaní
- podieľanie sa na vytváraní marketingového plánu a rozpočtu
- komunikovanie s dodávateľmi služieb, reklamnými agentúrami
- vytváranie reklamných textov, sloganov, scenárov, hlavných ideí kampaní
- zodpovedanie za jazykovú a textovú stránku reklamných textov
- práca s PPC systémami Google Adwords, Google Analytics, Hotjar a pod.
- monitorovanie, zaznamenávanie a reportovanie SEO metrík, vrátane zaznamenávania trendov a vplyvu určených kľúčových slov
- spolupracovanie s kolegami zodpovednými za vývoj web stránok a obchodníkmi
- manažovanie sociálnych sietí – Facebook, Instagram a iných (FB manager)
- sledovanie diskusií, príspevkov, odpovedanie na otázky
- tvorba a postovanie príspevkov, bloggov
- propagácia aktivít spoločnosti
- vytváranie obsahu
- písanie, upravovanie a publikovanie pútavých príspevkov na webovú stránku a sociálne siete
- príprava stratégií a realizácia kampaní online a na sociálnych sieťach
- výber vhodných obrázkov a videí, ktoré budú dopĺňať text
- sledovanie nových trendov
- vyhodnocovanie návštevnosti webových stránok
- spracovanie pravidelných reportov
- asistencia a pomoc pri tvorbe marketingových aktivít spoločnosti
- sledovanie konkurenčných aktivít, mapovanie trhu, marketingová analýza
- kooperácia s viacerými oddeleniami spoločnosti, najmä s obchodným oddelením
- vytváranie direct mailov – newsletterov
- občasné blogovanie
- komunikácia s influencermi a návrhy affiliate programov
- vyhľadávanie mediálnych príležitostí a príprava riešení na mieru pre rôzne platformy
- sledovanie a reportovanie výsledkov zo sociálnych médií (návštevnosť, angažovanosť, akcie, miery konverzie a pod.)
- komunikácia s médiami
- koordinácia s internými tímami pri vytváraní reklamných príspevkov (napríklad pri udalostiach a propagácií produktov)

Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Rentalporťáci.
- možnosť rýchleho rastu v štruktúrach novovzniknutej firmy
- mladý kolektív
- práca na zaujímavých projektoch
- flexibilná pracovná doba
- možnosť home office
- teambuildingy
- príležitosť pre profesijný rast
-otvorená a obojstranná komunikácia s vedením spoločnosti

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na: [email protected]. Oceníme ak nám pošlete aj nejaké články ktoré, ste napísali alebo publikovali, ale nie je to podmienka. Vybraní záujemcovia budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Search engine optimization (SEO) - Pokročilý
Pay Per Click (PPC) - Pokročilý
Copywriting - Pokročilý
Sociálne siete - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Search Console - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
E-mail marketing - Pokročilý
Mailchimp - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uvedomujeme si, že sa jedná o kumulatívnu funkciu, preto aj keď neovládaš všetky požadované zručnosti, ale si otvorený sa učiť a rozšíriť svoje schopnosti - tak sa neváhaj ozvať. Vieme oceniť a podporiť ľudí, ktorí sa s chuťou pustia do nových výziev a radi prekonávajú sami seba.

Sú však potrebné:
- organizačné schopnosti
- dobré komunikačné schopnosti
- samostatnosť
- dôslednosť
- tímová práca

Rather non-conventional, quite progressive software development company, started in 2019, focusing on custom software development, integration, long term partnership form of outsourcing and development of own start-ups. Our team automate, digitize, and transform the way people rent cars around the midlle and south Europe.
If you want more than “just a job” and you are ready to play an important role in an upwardly mobile, innovative product development company, this is your opportunity to leverage and grow your unique strengths, talents and skills.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3971867  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac