Realitný maklér - fixný plat 700 Eur + provízia

Rentabie, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacprovízia z predaja nehnuteľnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kandidát bude zodpovedný za:
- komunikáciu s klientmi, partnermi, finančným a právnym oddelením
- realizáciu obchodných transakcií medzi predávajúcim a kupujúcim
- optimalizáciu procesov

Samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a práca z domu v rozsahu, akú si kandidát želá. Komunikujeme vzdialene pomocou technológií, pričom zabezpečíme technické vybavenie (telefón, notebook). Ponúkame fixný plat 700 eur a províziu z každej predanej nehnuteľnosti.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis s telefónnym kontaktom na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Hľadáme samostatného, zodpovedného a férového človeka, ktorý má praktické skúsenosti z praxe realitného makléra a chuť a schopnosť učiť sa nové veci.

Sme technologická firma, ktorá mení realitný trh. Hľadáme experta so skúsenosťou s predajom nehnuteľností, ktorý nám pomôže realizovať naše realitné transakcie.
ID: 3916708  Dátum zverejnenia: 27.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac