Obsluha predajne so zdravou výživou, príprava RAW dezertov

RENT TECHNOLOGY, s. r. o.

Miesto práce
Kamenné pole, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
770 EUR/mesiacPríplatky za víkendy a nadčasy podľa zákona. Dohodnutá mzda zodpovedá druhému stupňu náročnosti práce ( § 120 ZP a Príloha k ZP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do predajne so zdravou výživou BIOTOPKA hľadáme samostatnú, spoľahlivú a usmievavú osobu, čo sa s láskou postará o bezproblémový chod predajne. Práca na 2 zmeny

Vašou náplňou práce bude:
- obsluha zákazníkov na predajni, predaj výrobkov (vedomosti o výrobkoch výhodou)
- obsluha fresh baru (príprava 100% štiav a smoothie)
- príprava RAW dezertov podľa receptúr ( zaškolíme, zaučíme )
- príjem tovaru na sklad a dokladanie
- evidencia objednávok

- dynamická práca v mladom kolektíve
- férový prístup
- zamestnanecké zľavy

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- komunikatívnosť
- reprezentatívne vystupovanie

Predajňa BioTopka pôsobí na trhu už takmer 7 rokov. Za tú dobu sme si ľudským prístupom, kvalitnými produktami a našimi službami vybudovali portfólio a meno nielen na Liptove. Dbáme na špeciálnu starostlivosť o každého jedného zákazníka s ktorým sa dostaneme do kontaktu
ID: 4031069  Dátum zverejnenia: 8.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac