Špecialista zákazníckeho centra v Prešove

RENOSTER GROUP s.r.o.

Miesto práce
Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
740 - 1 300 EUR/mesiachodinová mzda je na úrovni 7 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca s ľuďmi a máš dobrý pocit z toho, keď im môžeš pomôcť?

Ak si odpovedal ÁNO, tak hľadáme práve TEBA.

V práci budeš aktívne pomáhať našim zákazníkom pri voľbe správnej zdravotnej poisťovne. Odprezentuješ všetky zľavy a benefity, na ktoré má klient nárok.

Že nemáš skúsenosti? Nevadí, my ťa všetko naučíme.

Naše zákaznícke centrum je o budovaní vzťahov a snahe pomôcť zákazníkovi, preto nehľadáme prax, ale srdce na správnom mieste. Vieme, aké je zložité prísť na nové miesto, preto sme pripravení Ti to čo najviac uľahčiť a so všetkým pomôcť.

ČO ŤA ČAKÁ?
Budeš pracovať pre priateľské a moderné zákaznícke centrum s dlhoročnou tradíciou, ktoré je partnerom viacerých popredných firiem a ktorému sa dlhodobo na trhu darí. Neustále rastieme a toto sa nezmenilo aj napriek nepriaznivej situácii, ktorú v poslednom čase zažívame. Práve preto, že musíme obmedzovať osobné kontakty je využitie telefonátu pre klientov aj zákazníkov tou ideálnou voľbou.

• pracujeme iba v pracovných dňoch od 9:00 do 17:30 na full time, alebo od 15:OO do 19:00 na part time, mimo víkendov a sviatkov,
• pracovať budeš vo veľmi príjemnom a modernom prostredí.

ČO MÁME PRE TEBA PRIPRAVENÉ:
- moderné a dynamické pracovné prostredie;
- mladý sympatický kolektív;
- edukačné aktivity vedúce k profesijnému rastu
- teambuildingové akcie
- stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

AKO TO U NÁS CHODÍ:

1. kolo výberového procesu => osobný pohovor, vedený manažérom Call centra;
2. kolo výberového procesu => teoreticko praktická časť - priblížime Ti detail pracovnej pozície, pri ktorej si otestujeme tvoje predpoklady;
3. kolo výberového procesu => ZAŠKOLENIE DO PRACOVNEJ POZÍCIE

Tešíme sa na Teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

HĽADÁME SYMPATICKÉHO ČLOVEKA, KTORÝ MÁ:
• výborné komunikačné schopnosti
• samostatný a aktívny prístup
• ochota vzdelávať sa a rozširovať svoje zručnosti
• skúsenosti v oblasti predaja sú výhodou, nie však podmienkou

Profesionálna obchodná agentúra, zameraná na sprostredkovanie a predaj produktov a služieb našich obchodných partnerov.
Pomáhame korporátnym obchodným spoločnostiam, zvyšovať obchodné výsledky a trhový podiel, prostredníctvom unikátneho know-how. Prenajímame profesionálne školených obchodných zástupcov. Tvoríme obchodné stratégie na mieru. Školíme obchodné tímy. Umožňujeme mladým priebojným ľuďom vybudovanie perspektívnej obchodnej kariéry prakticky kdekoľvek na Slovensku.
ID: 4394803  Dátum zverejnenia: 3.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac