Administratívny pracovník pre súkromnú zdravotnú poisťovňu (najvýhodnejšie podmienky na trhu)

RENOSTER GROUP s.r.o.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiachodinová mzda je na úrovni 7 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

15.4.2022 sme spustili projekt "Mladí-Mladým" pre najväčšiu súkromnú zdravotnú poisťovňu.
V popoludňajších hodinách od 13:00 si u nás budeš môcť privyrobiť, či už popri škole alebo ako part time job a to tým, že budeš telefonicky kontaktovať pridelených klientov.
V práci budeš aktívne pomáhať ľuďom pri voľbe správnej zdravotnej poisťovne od 1.1.2023. Aktivuješ všetky zľavy a benefity, na ktoré má zákazník nárok. Všetky aktivity, ktoré v práci budeš vykonávať, budú cielené a adresné. Práve na základe adresného prístupu, dosahujú naši kolegovia vysokú mieru spokojnosti našich klientov.

Že nemáš skúsenosti? Nevadí, my ťa všetko naučíme.

Pridaj sa k nám a získaj skúsenosti a skvelých kolegov
• budeme spolupracovať na trvalý pracovný pomer (dohodu alebo 1/2 úväzok)
• pracujeme iba v pracovných dňoch od 13:00 do 19:00,
• vytvárame tím pre prácu aj cez víkendy a sviatky,
• pracovať budeš vo veľmi príjemnom a modernom prostredí.

ČO MÁME PRE TEBA PRIPRAVENÉ:
- moderné a dynamické pracovné prostredie;
- mladý sympatický kolektív;
- edukačné aktivity vedúce k profesijnému rastu
- teambuildingové akcie
- FINANČNE MOTIVAČNÉ BONUSY

U nás zažiješ presne taký prístup, aký my očakávame od Teba, smerom k našim zákazníkom a k nám. Pošli nám tvoje CV a napíš nám v ML to, čo by si chcel Ty od nás.

AKO TO U NÁS CHODÍ:

1. kolo výberového procesu => osobný pohovor alebo video pohovor, vedený manažérom Call centra;
2. kolo výberového procesu => teoreticko praktická časť - priblížime Ti detail pracovnej pozície, pri ktorej si otestujeme tvoje predpoklady;
3. kolo výberového procesu => ZAŠKOLENIE DO PRACOVNEJ POZÍCIE NA NAŠEJ CENTRÁLE
4. ostrá spolupráca s prácou na našich pobočkách Prešov - Košice alebo Ti umožníme pracovať aj z domu (vybavíme ťa všetkými potrebnými pracovnými prostriedkami :-)

Tešíme sa na Teba.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

HĽADÁME SYMPATICKÉHO ČLOVEKA, KTORÝ MÁ:
• výborné komunikačné schopnosti
• samostatný a aktívny prístup
• ochota vzdelávať sa a rozširovať svoje zručnosti
• skúsenosti v oblasti predaja sú výhodou, nie však podmienkou

Profesionálna obchodná agentúra, zameraná na sprostredkovanie a predaj produktov a služieb našich obchodných partnerov.
Pomáhame korporátnym obchodným spoločnostiam, zvyšovať obchodné výsledky a trhový podiel, prostredníctvom unikátneho know-how. Prenajímame profesionálne školených obchodných zástupcov. Tvoríme obchodné stratégie na mieru. Školíme obchodné tímy. Umožňujeme mladým priebojným ľuďom vybudovanie perspektívnej obchodnej kariéry prakticky kdekoľvek na Slovensku.
ID: 4335388  Dátum zverejnenia: 22.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac