Logopéd

RENONA s.r.o.

Miesto práce
Nová 95, 919 25 Šúrovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
20 Eur brutto / 1 hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie odbornej logopédie pre pacientov s narušenou komunikačnou schopnosťou pre všetky vekové skupiny. Zameriavať sa nielen na diagnostiku a terapiu ale aj na prevenciu a poradenstvo porúch reči a oblasti, ktoré s rečou úzko súvisia ako napr. myofunkčné poruchy, poruchy príjmu potravy, dyskoordinácia dýchania a fonácie, hlasové problémy a pod. Našou cieľovou skupinou sú najmä deti a dospelí s neurogénnymi poruchami reči, DMO, post traumatické stavy, ale taktiež aj pacienti s inými logopedickými ťažkosťami. Individuálny prístup ku každému pacientovi.

Ponúkame atraktívne pracovisko s dlhodobou perspektívou, možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti. Spolupráca v špecializovanom tíme s príjemnou atmosférou.

Osobný pohovor sa bude konať v rehabilitačnom centre Renona v Šúrovciach.
V prípade, že Vás naša pracovná pozícia zaujala, zašlite nám životopis s telefonickým kontaktom na uvedenú e-mailovú adresu (telefonicky informácie neposkytujeme).
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logopédia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Flexibilita, profesionálne vystupovanie a príjemný vzhľad, lojalita k firme, samostatnosť a zodpovedný prístup k práci, organizačné schopnosti, tímový duch, komunikácia s vedúcim Renona Rehabilitačného Centra, Vedúcim Office

Speciálnou rehabilitačnou liečbou ovplyvňuje vývoj detí a dospelých pacientov s poruchami pohybového aparátu, centrálneho a periférneho nervového systému.

Našim cieľom je maximálne zlepšenie pohybových schopností, intelektu a reči liečeného pacienta za pomoci najmodernejších liečebných postupov a terapií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

REHABIS
Krasnohorska 1
85107 Bratislava

Kontakt

ID: 3137713   Dátum zverejnenia: 26.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   20 Eur brutto / 1 hodina