Neurológ

Renona Rehabilitation

Miesto práce
Terchová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného lekára v odbore neurológia/pediatrická neurológia. Vašou náplňou práce bude: samostatné odborné činnosti preventívnej a liečebnej starostlivosti, samostatné vykonávanie pohotovostných zdravotníckych služieb, výkon konzultačnej činnosti a vystavovanie zdravotnej dokumentácie a iné.
Samostatný výkon v odbore liečebnej starostlivosti s cieľom zabezpečiť spokojnosť klientov v rámci rehabilitačnej liečby, posudzovanie neurologického stavu u pridelených pacientov, pri nejasných prípadoch konzultovanie s vedúcim lekárom.
Spolupráca s vedúcou fyzioterapeutov.
Rehabilitačné centrum je zamerané na liečbu detí s DMO.

- zamestnanie na trvalý pracovný pomer v perspektívnej spoločnosti, v príjemnom horskom prostredí
- výhodné platové podmienky, osobné ohodnotenie a navýšenie mzdy v závislosti od odbornosti, profesionality a kvality vykonanej práce
- mladý a dynamický tím
- možnosť kariérneho postupu v rámci rozvíjajúceho sa projektu
- zvýhodnené zamestnanecké stravovanie
- využívanie služieb komplexu za zvýhodnené ceny aj pre rodinných príslušníkov
- firemný telefón, osobný PC

Informácie o výberovom konaní

- ukončené VŠ vzdelanie - lekárska fakulta,
- po atestácii
- špecializácia v odbore (atestácia) neurológia (pediatrická neurológia)
- znalosť slovenského alebo českého jazyka na komunikatívnej úrovni - podmienka
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka - výhodou
možnosť práce v zahraničnej pobočke po zaškolení
- znalosť iných cudzích jazykov výhodou
V prípade, že Vás naša pracovná pozícia zaujala, zašlite nám životopis s telefonickým kontaktom na uvedenú e-mailovú adresu (telefonicky informácie neposkytujeme).
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

neurológia/ pediatrická neurológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- flexibilita, pro-klientsky prístup, ochota, ústretovosť, príjemné vystupovanie
- znalosť práce s PC
- záujem o štúdium cudzích jazykov
- lekár po atestácii

Renona Rehabilitation speciálnou rehabilitačnou liečbou ovplyvňuje vývoj detí a dospelých pacientov s poruchami pohybového aparátu, centrálneho a periférneho nervového systému.

Našim cieľom je maximálne zlepšenie pohybových schopností, intelektu a reči liečeného pacienta za pomoci najmodernejších liečebných postupov a terapií.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1637333  Dátum zverejnenia: 22.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou