1 800 - 2 140 EUR

Arbeit an der Rezeption des Rehabilitationszentrum

Renona Rehabilitation GmbH

Miesto práce
Carolusstraße 9, 2680 Semmering-Kurort, Rakúsko
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zabezpečiť plynulý chod kancelárie rehabilitačného centra v rámci spolupráce s druhým administratívnym pracovníkom,
- podpora partnerov spoločnosti
- administratíva
- starostlivosť o plynulý chod kancelárie
- fakturácia
- komunikácia s klientmi spoločnosti
- komunikácia s rodičmi pacientov
- prijímanie klientely a zabezpečenie občerstvenia
- príprava porád vedenia
- organizácia času a stretnutí pre vedenie spoločnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1800,00 €

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- práca v mladom kolektíve
- zamestnanecké benefity (preplácanie nadčasov, ročné prehodnocovanie platových podmienok)
- možnosť osobného a profesného rastu
- 13. a 14. plat (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld)

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači
Kontaktovať Vás budeme telefonicky (Vaše CV v slovenskom, prípadne nemeckom/anglickom jazyku, nám zasielajte na e- mail: [email protected])

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.9.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Strojopis - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- skúsenosti s administratívnou prácou
- kultivované vystupovanie, zodpovednosť
- záujem o dlhodobú prácu v mladom dynamickom kolektíve
- flexibilita

Renona beeinflusst durch seine spezielle Rehabilitationsbehandlung die Entwicklung von Kindern und Erwachsenen mit Störungen des Bewegungsapparates, des zentralen und peripheren Nervensystems. Unser Ziel ist die maximale Verbesserung der Bewegungsfähigkeiten, des Intellekts und der Sprache des behandelten Patienten unter Hilfe modernster Behandlungen und Therapien.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Carolusstraße 9
2680 Semmering-Kurort
Rakúsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Juraj Paluch
Tel.: +436642008787
E-mail: poslať životopis
ID: 3137724   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800,00 €