Business developer

Náplň práce

Hľadáme najhľadanejšieho/najhľadanejšiu, ktorý/á bude:
  • oslovovať potenciálnych obchodných partnerov a prezentovať naše služby v oblasti priemyselného poistenia
  • podporovať predaj služieb a nových produktov
  • zabezpečovať poradenskú činnosť
  • koordinovať a participovať na realizácii tímového spracovania poistného programu pre korporátnu klientelu
  • rozvíjať vzťahy s klientmi a poisťovateľmi
  • účastný/á na spoločenských a reprezentatívnych akciách

Požadujeme

  • business drive a ťah na bránku
  • obchodné myslenie, prezentačné a komunikačné zručnosti
  • vyjednávacie schopnosti a zároveň schopnosti nachádzať riešenie
  • záujem o ďalší odborný rast
  • veľmi dobrú znalosť práce na PC (produkty MS Office)
  • tímový hráč, ktorý ťahá s nami za jeden povraz :)

Ponúkame

  • Perspektívnu prácu na trvalý pracovný pomer v nadnárodnej spoločnosti s významným postavením na trhu korporátneho poistenia a risk manažmentu s profesionálmi, ktorých to baví
  • Príjemné a moderné pracovné prostredie, mladý priateľský tím
  • Sick days
  • Home office
  • Možnosť odborného rozvoja v rámci prepracovaného interného systému vzdelávania
  • Široká škála benefitov (jazykové vzdelávanie, bonusová dovolenka, vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, občerstvenie na pracovisku, teambuildingové aktivity, výlety a víkendové akcie aj s rodinami ...)
ID: 727675   Dátum zverejnenia: 16.4.2018